Nederland Gelderland Hoevelaken Fletcher Hotel-Restaurant De Klepperman groepsbon
  • Geldig t/m 1 jan 2021
Fletcher Hotel-Restaurant De Klepperman groepsbon Fletcher Hotel-Restaurant De Klepperman groepsbon
Waarde €   81,00
€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,15 p.p.p.n.   verblijfskosten

Gelegen in een groenrijke omgeving en nabij Amersfoort

Fletcher Hotel-Restaurant De Klepperman groepsbon - Nederland - Hoevelaken

Drie monumentale Zuid-Veluwse boerderijen vormen samen het karakteristieke 4-sterren Fletcher Hotel-Restaurant De Klepperman. Het hotel ligt zeer centraal in Midden-Nederland, op de grens van de provincies Utrecht en Gelderland. Laat je verrassen door de prachtige natuur van Hoevelaken of breng een bezoek aan het sfeervolle oude centrum van Amersfoort. Een stad met vele winkels en terrassen, die op een steenworp afstand van het hotel ligt.

  • 1 x een overnachting in een Fletcher hotel (3 sterren)
  • Keuze uit 26 3-sterrenhotels in Nederland
  • Keuze uit 72 4-sterrenhotels in Nederland (toeslag € 5,- p.p.p.n.)

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,8 (16 reviews)
april1970
11 oktober 2018
Een heerlijk verblijf gehad; een aanrader voor een rustmoment; de ligging vlakbij Amersfoort en de mogelijkheid voor saunabezoek is een pré. Personeel krijgt een pluim.
bschreuder
18 augustus 2018
bediening was prima eten was mooi opgemaakt en ook prima maar de prijs was te hoog voor alles
sonja29061963
12 mei 2018
Zeer mooi hotel met ruime kamers (luxe) Het extra bed wat neergezetwordt in wel van slechte kwaliteit. Het restaurant Bakhuys viel bij ons tegen. Wilde te chique overkomen voor de kwaliteit van eten die geserveerd wordt. Voor de rest niets op aan te merken. Ga zeker terug.
damian1901
06 mei 2018
Ruime kamer rustige omgeving
4121Harpeg
08 maart 2018
Goed hotel. Personeel heel vriendelijk en ontbijt uitstekend. De kamer was voor een 4 **** aan de mindere kant. Armleuninen van stoelen helemaal kaal en niet al te fris. (109)