Nederland Overijssel Enschede Fletcher Hotel-Restaurant De Broeierd-Enschede groepsbon
  • Geldig t/m 1 jan 2021
Fletcher Hotel-Restaurant De Broeierd-Enschede groepsbon Fletcher Hotel-Restaurant De Broeierd-Enschede groepsbon
Waarde €   75,00
€ 29
Welkom bij Fletcher Hotel-Restaurant De Broeierd-Enschede. Het nieuwe 4-sterren Fletcher hotel-Restaurant de Broeierd-Enschede is gebouwd in een authentieke Saksische stijl en heeft een rijke geschiedenis die nog steeds voelbaar is. Dankzij de veelzijdige omgeving is het luxe hotel de ideale uitvalsbasis voor prachtige fiets- en wandeltochten.

  • 1 x een overnachting in een Fletcher hotel (3 sterren)
  • Keuze uit 26 3-sterrenhotels in Nederland
  • Keuze uit 72 4-sterrenhotels in Nederland (toeslag € 5,- p.p.p.n.)