Nederland Limburg - NL Slenaken Best Western Hotel Slenaken
Best Western Hotel Slenaken Best Western Hotel Slenaken
Waarde €   130,00
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet van het goede leven bij BEST WESTERN Hotel Slenaken. Dit viersterrenhotel heeft een unieke ligging met een betoverend uitzicht op het Zuid-Limburgse heuvellandschap. Wandelen en fietsen, ontspannen in kuuroord Thermae 2000 of winkelen in Maastricht? In de schitterende omgeving van Slenaken kan het allemaal!

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,7 (239 reviews)
Hans Legierse
18 maart 2020
Best Western Slenaken is een prachtig gelegen en goed geoutilleerd hotel. Uitstekende kamers, goed verzorgd ontbijt en heerlijk driegangen diner! Top!
Leon Steegmans
14 maart 2020
Een zeer goed hotel met mooie kamer. Vriendelijk personeel en een zeer goed ontbijt.
petrav2lar
11 maart 2020
Geweldig fijn hotel.Prachtig uitzicht op het limburgse heuvelland. Alles prima in orde,van een heerlijk ontbijtbuffet toe een zalig dineetje
Antonia HOF
08 maart 2020
Hotel Best Western SLENAKEN is ECHT 4 **** op ALLES. Heerlijke kamer, ruim èn heerlijke bedden. Ook het diner is perfectionistisch, culinair SUPER!!! Óók het ontbijt is geweldig GOED. Wij komen (èn gaan dus) vaker hier heen terug omdat ook de locatie mooi is (interieur is 🔝 ). Succes èn tot gauw ✌🏻👍🏻🍀✅
marwil50
06 maart 2020
Prima hotel in prachtige omgeving. De ontvangst bij de receptie was koud en kil. Dat zijn we niet gewend. 's Morgens tijdens het ontbijt stond dezelfde vrouw als een oplettende juf naar de gasten te kijken, dat vond ik onprettig. Goed ontbijt, niets op aan te merken. Best wel een aanrader.