België West Vlaanderen Brugge Van der Valk Hotel Brugge
Van der Valk Hotel Brugge Van der Valk Hotel Brugge
Waarde €   185,00
€ 75
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Geniet je graag van het goede leven? Ontdek dan de charmante stad Brugge vanuit Van der Valk Hotel Brugge-Oostkamp. Dit luxe viersterrenhotel is een prima uitvalsbasis voor een bezoekje aan de historische stad, een prachtige fietstocht door de groene omgeving of een uitstapje naar de Belgische kust. Kortom, geniet van luxe en comfort en ontdek de schoonheid van Brugge!

  • Gebruik Sauna en jacuzzi`s in de wellnessruimte op de 4e etage
  • Toegang tot de fitnessruimte

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 9,1 (108 reviews)
Jan Lugtenburg
11 maart 2020
Toplocatie, ontbijt heel goed!!!
mvanveldhuisen
07 maart 2020
Geweldig verblijf gehad. Mooie kamer, vriendelijke bediening heerlijk eten. We komen hier graag nog eens terug!
Strijbosch3
27 februari 2020
Ligging hotel niet zo. Buiten centrum en tussen 2 drukkere wegen in. Wij hadden kamer met even nummer (120), je hoort het suizen van de auto's over de weg, ook snachts. Kamers andere kant gebouw niet gehoord. We hadden nl. eerst 2 andere kamers (eerste kwam water langs het spotje uit het plafond gedrupt in de douche, andere kamer gevraagd, die had 2 losse bedden terwijl we bij boeking aangegeven hadden 1 tweepersoonbed. Vervolgens kamer 3, aan de gehorige kant dus helaas. Maar na de 3e keer alle spullen naar de kamer sjouwen waren we het beu. Helaas vanuit hotel verder niets ontvangen voor ongemak (was toch wel op zijn plek geweest, maar ik ga er niet om vragen). Ook gewoon de 15 euro toeslag voor comfortkamer moeten betalen. Beide keren aangegeven dat het verhuizen minder was, maar helaas, met sorry moeten doen. Verder erg mooie ruime kamer, hotel ziet er prachtig uit binnen. Wellness echt trendy ingericht. Ontbijt helemaal top. Wat een keuze en erg lekker, vooral roerei was genieten.
john.zeel2642
29 januari 2020
Top hotel. Ontbijt perfect. Diner wat aan de prijzige kant. Lief behulpzaam personeel en prachtige kamers. Fitnessruimte verdient een opknapbeurt
marcenmartine
03 januari 2020
Fantastisch hotel maat kamer was echt niet proper. Hadden upgrade genomen naar betere kamer en 10 €bijbetaald maar kamer was niet proper. Op het voetstuk van het bed was een bruine plek... Spiegel op badkamer niet proper. .en doucheglas vol witte plekken. Echt niet fijn. Voetstuk van bed werd vervangen... Dit is de tweede keer dat wij dat daar voorhebben.de eerste keer was de vuilbak niet proper gemaakt... Dit is echt VDV onwaardig..ook al was het de dag na nieuwjaar. Restaurant was perfect