Haus Sonneck Haus Sonneck
Haus Sonneck Haus Sonneck
Haus Sonneck Haus Sonneck
Haus Sonneck Haus Sonneck
Haus Sonneck Haus Sonneck
Haus Sonneck Haus Sonneck
Haus Sonneck Haus Sonneck
Waarde €   240,00
€ 165

4 dagen in het Zwarte Woud met gratis attracties

Haus Sonneck - Duitsland

Verblijf 4 dagen in Haus Sonneck op slechts 2 km van de Schluchsee, het grootste meer van het prachtige Zwarte Woud. Een veelzijdig gebied met leuke steden en dorpen, prachtige natuur, meren en watervallen.

Een 4-daags arrangement voor 2 personen:

  • 3 x een overnachting in een kamer met douche/toilet
  • 3 x een heerlijk ontbijt
  • Een bezoek aan de sauna of infraroodcabine (kan privé)
  • Gratis reizen met bus en trein in vrijwel het hele Zwarte Woud
Gemiddelde score 8,8 (9 reviews)
delhaas
30 mei 2020
Het ziet er origineel uit. Prima kamer en douche
robendiny
02 juli 2019
Prachtig onderkomen in een super mooie omgeving. Hartelijke eigenaren. Goed ontbijt. Grote kamer met een goed bed. Een aanrader, wij komen hier zeker nog eens!!
jolandU7SQ
20 december 2015
Super mooie locatie. Je kunt er ook heerlijk wandelen. Eigenaren zijn vriendelijke en het voelde als een warm welkom. Een aanrader!
juliakSJU1
25 oktober 2015
Gastvriendelijk, goed ontbijt, vriendelijke mensen, goed bed, wellnes ruimte is fantasties en een prachtige omgeving.
bobo65
28 september 2015
Het onderkomen en ligging was goed, maar een diner van bokworstjes met patat voor 12 euro vonden wij iets te veel. Verder zeker geen klachten.