Nederland Zeeland Oostkapelle Strandhotel Bos en Duin
Strandhotel Bos en Duin Strandhotel Bos en Duin
Waarde €   288,00
€ 119

3 dagen ontspannen aan de Zeeuwse kust

Strandhotel Bos en Duin - Nederland

Het vier sterren Hotel Bos en Duin is prachtig gelegen tussen het bos de Zeeuwse duinen en het strand. Met enkele minuten ben je in de gezellige dorpjes Domburg en Oostkapelle. Ook kan je heerlijk ontspannen in de Finse sauna (€) die zich op het dak van het hotel bevindt.

  • 2 x een overnachting in een standaard tweepersoonskamer
  • 1 x 1 uur gebruik van sauna of solarium (o.b.v. beschikbaarheid)
Gemiddelde score 8,3 (318 reviews)
Verzamelaar
04 juli 2020
Goed hotel. Prachtige ligging. Is zijn geld waard.
her321
01 juli 2020
Hotel Bos en Duin in Oostkapelle heeft een prachtige locatie, dicht bij een natuurpark en de zee. De kamer was gerenoveerd. Licht en proper en met alle nodige voorzieningen. Het ontbijt was erg lekker met heerlijk brood en koffie en veel keuze van beleg.
piri29
30 april 2020
Wij zijn niet geweest ivm coronacrisis! Daar heb ik een mail over gestuurd om dit te verzetten. Geen reactie op gehad
corrie123
29 april 2020
zoals jullie toch weten konden wij geen gebruik maken van het hotel i.v.m. coronavirus.Raar dat je dan om een review vraagt
jokevanheusden54
03 april 2020
Wat een wrange grap. Het hotel ligt in Zeeland en mijn dochter en ik konden dus niet naar het hotel. Jullie hebben zelf op mijn verzoek de vouchers teruggegeven, zoals het hotel met jullie had afgesproken. Ik kan nieuwe vouchers kopen, maar degene die er gisteren waren waren alweer duurder dan de vouchers dieniknhad gewonnen...