Nederland Gelderland Hoog Soeren Charme Hotel Oranjeoord
  • Inclusief ontbijt
  • Voucher 1 jaar geldig
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Waarde €   95,00
Veiling gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
Jij hebt de veiling gewonnen! :-)
Geplaatste bod: €
Jammer
Iemand anders heeft gewonnen :-(
Winnaar:
Veiling gesloten
Winnaar:
€ 20
 Sluiten
Starten
 ::
Afgelopen

Natuurschoon en ontspanning nabij Apeldoorn

Charme Hotel Oranjeoord - Nederland - Hoog Soeren
Biedgeschiedenis
 
 
U kunt alleen hele bedragen bieden
Ga er even lekker (last minute) tussenuit voor een ontspannen break op de veluwe. Charme Hotel Oranjeoord is schitterend gelegen in het monumentendorpje Hoog Soeren. Vanuit dit sfeervolle hotel wandel je zo de bossen in. Ook vind je op steenworp afstand de gezellige winkelstad Apeldoorn het prachtige Paleis Het Loo.
Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x een overnachting in een cosy kamer
  • 1 x een ontbijtbuffet
  • Gratis WiFi
Gemiddelde score 7,4 (1375 reviews)
jan7613
03 juni 2020
8,0
Als eerste gast na de carona sluiting was onze hoop dat er goed en extra was schoongemaakt. Hier is echter niet aan voldaan. Kamer was erg stoffig vooral de bed randen en vloerbedekking. Balkon vies en niet schoongemaakt. Had verwacht dat ze de sluitingstijd hadden gebruikt voor opknappen van achterstallig onderhoud enz. Voor de rest geen aanmerking we komen er al jaren. Eten was weer prima en de bediening TOP. Door achterstallig onderhoud een 8 anders was het een 10 geworden
Lychee2000
03 juni 2020
9,0
Alles ging naar wens, een prima beginpunt voor een mooie tocht per fiets.
Lychee2000
03 juni 2020
9,0
Schitterende omgeving om te fietsen.
lavandijk
02 juni 2020
8,0
Fijn hotel. Schitterde omgeving. Ondanks coronarijdperk prettig verblijf gehad.
Heleen Coenraadts
01 juni 2020
8,0
Fijn hotel in een prachtige omgeving! We komen snel weer terug!


Beschikbare aankomstdagen


 
Copyright © 2020 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten