Nederland Noord-Brabant Made Hotel de Korenbeurs
Hotel de Korenbeurs Hotel de Korenbeurs
Waarde €   65,00
€ 29

Ervaar de Brabantse gastvrijheid nabij Breda

Hotel de Korenbeurs - Nederland - Made

Ervaar de Brabantse gastvrijheid in Hotel de Korenbeurs. Dit viersterrenhotel in Made is een uitstekende uitvalsbasis voor leuke uitstapjes. Maak een rondvaart door de Biesbosch, beleef een sprookjesachtige dag in de Efteling of ga shoppen in nabijgelegen steden.

  • Gratis toeristische informatie over de omgeving

Gemiddelde score 7,9 (229 reviews)
mbruinQpfJ
29 juli 2021
Prima verblijf! Wel kleine kamer maar alles is aanwezig! ( koelkast ,waaier aan plafond) Ontbijt goed geregeld met van te voren ingevulde keuzelijsten. Voor herhaling vatbaar! Prachtige fietsroutes.
Rolinka63
28 juli 2021
Prima hotel. Leuk terras. Heerlijk bed. Schone kamer. Voor herhaling vatbaar!
Gerdine1
28 juli 2021
De kamer is klein en verouderd. Verder was het verblijf wel prima, aardige mensen achter de balie. Op het terras duurt het erg lang voordat je bediend wordt.
hoefsmeederij
26 juli 2021
Heel klein kamertje 3,5 bij 3,5 en daar staat een bed en bureau ook nog in. Douche in bad, levensgevaarlijk voor mensen op mijn leeftijd. Er is een koelkastje in de kamer. Dat is mooi, maar het ding geeft zoveel warmte dat het kamertje 5 graden warmer is dan nodig. Ventileren in verband met corona daar gebeurd niets aan. Bij aankomst maar een stoel in dat kleine hokje. Ik heb via hotekamerveiling gereserveerd. Nadat ik over de kleinheid van de kamer had geklaagd was het antwoord dat dat het is voor mensen die via hotelkamer reserveren. Dus voor hotelkamerveilingers geen vier sterren maar hooguit een half sterretje
cenlfr9pQq
25 juli 2021
Fijn hotel heel vriendelijk ontvangen Schonekamer en goede bedden . Geen airco op kamer alleen in luxe kamer . Maar kreeg een goede ventilator super Leen en Corrie