Nederland Gelderland Hoog Soeren Charme Hotel Oranjeoord
  • Inclusief ontbijt
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 25
Deze veiling is nog niet gestart...
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Ga er even lekker (last minute) tussenuit voor een ontspannen break op de veluwe. Charme Hotel Oranjeoord is schitterend gelegen in het monumentendorpje Hoog Soeren. Vanuit dit sfeervolle hotel wandel je zo de bossen in. Ook vind je op steenworp afstand de gezellige winkelstad Apeldoorn het prachtige Paleis Het Loo.
Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x een overnachting in een cosy kamer
  • 1 x een ontbijtbuffet
  • Gratis draadloos internet



Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 3,00 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,4 (1194 reviews)
doohjan
18 september 2019
4
Via hotelkamerveiling ‘gewonnen’ en bijna niets voor betaald dus wat mag je verwachten? Toegewezen kamer was zwaar onder de maat. Erg klein en 1 stoeltje en een krukje beschikbaar om op te zitten. Tweepersoonsbed tegen de muur en over elkaar heenkruipen om in of uit bed te gaan. Bed was wel Goed. Badkamer was goed maar matig schoon. Wel een fijne douche. Personeel was zakelijk vriendelijk maar niet hartelijk. Keuken niet bijzonder. Ter plaatse een opmerking gemaakt maar daar werd niets mee gedaan. ( dat moet je maar kunnen als gastvrouw/ gastheer) ook vonden we het eten aan de dure kant. Wat ons betreft een eenmalig bezoek.
Ankie126
18 september 2019
7
Vriendelijk personeel, al moesten we soms wel lang wachten tot we bediend werden. Prima overnachting gehad en de locatie midden in de bossen is heel mooi.
jcelie4
18 september 2019
8
Een fijn hotel,wij verbleven maar 1 nacht maar ik zou een hele week willen blijven. Het ligt bij het bos en dicht bij de stad ,de kamer was goed en het ontbijt was heel goed.
jan7613
17 september 2019
8
Net Hotel, vriendelijk personeel. Kamer was niet gereed om 15.00 uur we moesten 1 uur wachten geen probleem. Kamers netjes, bedden goed, balkon slecht onderhouden
benengqbGd
17 september 2019
7
hotel prima, eten viel tegen


Beschikbare aankomstdagen


 
Copyright © 2019 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten