Nederland Zeeland Wemeldinge Hotel Wemeldinge
Hotel Wemeldinge Hotel Wemeldinge
Waarde €   100,00
€ 39

Ontdek de schoonheid van de Oosterschelde

Hotel Wemeldinge - Nederland - Wemeldinge

Kom heerlijktot rust en beleef de Oosterschelde tijdens een verblijf in Hotel Wemeldinge! Dit gastvrije en rustige familiehotel ligt op loopafstand van het zandstrand en de jachthaven van de Oosterschelde. Een uitstekende uitvalsbasis voor een schitterende fietstocht door het waterrijke landschap of voor een bezoekje aan Zeeuwse steden zoals Goes of Middelburg.

  • 1 x een overnachting in een Compact kamer
  • Grati WiFi
Gemiddelde score 6,9 (80 reviews)
channa decamps
15 februari 2020
Wij zijn slechts 1 nachtje gebleven i.p.v. de 2 nachtjes die geboekt waren. Het personeel was super vriendelijk, het ontbijt ook meer dan voldoende. De kamer daarentegen stonk verschrikkelijk naar de sigarettenrook en was niet volledig proper. Wij zouden dit hotel niet nogmaals boeken.
billy48
16 december 2019
kleine kamers maar wel heel proper vriendelijk onthaal - goed ontbijt mooie ligging mooie omgeving voor herhaling vatbaar
Martin ZH
13 december 2019
Een enigszins gedateerd hotel. Men afficheert zich zelf met kleine hotelkamers. Kamer 203 heeft deels schuin plafond. Badkamertje met inloopdouche. Aparte toilet. Super klein tv-tje. Ontbijt goed verzorgd op verzoek wordt eitje gebakken. Vriendelijke eigenaren
leodevogel
10 november 2019
Gedateerd hotel, maar schoon,. Ook beetje gehorig. Prijs / Kwaliteit verhouding is goed. Ligging voor uitstapjes is goed. Ontbijt is goed en ook het restaurant is in orde!
ann9767v
03 november 2019
Top!!!!!