€ 155
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,65 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen luxe nabij strand en stad

Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw - Nederland - Voorschoten

Kies je voor uitwaaien aan het strand van Katwijk of ga je toch liever winkelen in Leiden of Den Haag? Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw biedt voor ieder wat wils. Vanwege de ideale ligging is dit hotel een perfecte uitvalsbasis voor een veelzijdige break.

  • 2 x een overnachting in een standaard kamer
  • 2 x een uitgebreid ontbijtbuffet
  • Toegang tot fitnessruimte en zwembad

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,65 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,3 (141 reviews)
kukkenboer
19 september 2019
Alles was helemaal Top ! We hebben heerlijke dagen gehad.
lobbes100
26 augustus 2019
mooi hotel, mooie kamer en een erg goed ontbijt. 1 minpuntje : toen we zondagavond om 20 u 45 op het buitenterras gingen zitten, werd, terwijl het niet druk was, na 20 minuten pas aan ons gevraagd of we iets wilden bestellen. Dat vonden wij te lang duren
speer005
20 augustus 2019
3 dagen heerlijk genoten, en laten verwennen
Gertrude1946
19 augustus 2019
Prima hotel, uitstekend ontbijt, vriendelijk personeel. Alleen, ik was met een vriendin en niet zo blij met het als tweepersoons gedekte bed, twee enkele matrassen met een tweepersoons matrashoes.
rachel2000
08 augustus 2019
Goed hotel, heerlijk uitgebreid ontbijt! In de omgeving prachtige fietstochten door de duinen