Nederland Overijssel Hengelo Van der Valk Hotel Hengelo
Van der Valk Hotel Hengelo Van der Valk Hotel Hengelo
Waarde €   142,00
€ 26

Ontdek de veelzijdigheid van het mooie Twente

Van der Valk Hotel Hengelo - Nederland - Hengelo

Hotel Hengelo Van der Valk ligt op een ideale locatie om het mooie Twente te ontdekken. In deze unieke streek kun je fietsen door prachtige natuurlandschappen en karaktervolle dorpjes bezoeken. Het comfortabele hotel is een prima onderkomen voor een onbezorgd verblijf in een prachtig stukje Nederland.

  • 1 x een overnachting in een comfortkamer
  • Koffie- en theefaciliteiten op de kamer
  • Vrij gebruik van fitnessruimte
  • Fiets- en wandelroutes
Gemiddelde score 8,8 (849 reviews)
wilmeeuwenoord
05 juli 2020
prachtige kamer. Groot en schoon. Receptie vriendelijk en meewerkend. Ook in coronatijd prima ontbijt. Weer heerlijke dagen gehad bij Van der Valk
flickan15
04 juli 2020
Prettige ontvangst bij receptie. Na ingecheckt te hebben gingen we naar onze ruime hotelkamer. Diner in het restaurant die volgens coronaregels is opgesteld. Fijne en prettige bediening. We zullen beslist nog een keer terugkomen.
123smit
03 juli 2020
Uitstekend Hotel prachtige kamer en goed bed en goed ontbijt ,vriendelijk personeel
paling101
03 juli 2020
Geweldig hotel, fijne mensen en het eten is fantastisch. Komen beslist weer een keer terug
romacema
30 juni 2020
Super mooie kamer. Heerlijke bedden. Perfecte fietsenstalling. Voor het eerst via hotelkamerveiling. Voor een mooie prijs. Een heel fijn verblijf gehad.