Nederland Utrecht Amerongen Hotel Restaurant Buitenlust
Hotel Restaurant Buitenlust Hotel Restaurant Buitenlust
€ 39
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet van een gezellig verblijf in de bosrijke omgeving van Amerongen. Het kleinschalige Hotel Restaurant Buitenlust is prachtig gelegen aan de voet van de Utrechtse Heuvelrug. Een paradijs voor natuurliefhebbers! De omgeving leent zich uitstekend voor mooie fiets- en wandeltochten.

  • Inclusief wandelroutes

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,8 (89 reviews)
fluske
15 september 2019
Komen hier zeker terug. Gezellig personeel. Goed eten.
willeke11
11 september 2019
Wij hebben twee plezierige dagen doorgebracht in hotel Buitenlust. Netjes, gezellig terras en cafe, eenvoudig maar lekker ontbijt, mooi wandelen en fietsen in de buurt. Goede prijskwaliteit verhouding
mcdrochit
07 september 2019
origineel ingerichte kamer, stuk fleuriger dan de 13 in een dozijn kamers die je meestal aantreft. Prima personeel, ontbijt voldoende, wel veel vraagwerk om bv eitje, koffie, boter etc. Wel een misser is het niet vermelden van ontoegankelijkheid voor minder valide personen, en ook de steile trap ( geen lift aanwezig) is een klus met al je bagage.
rtwoldAVDI
04 september 2019
Hotel Restaurant Buitenlust kamers niet van deze tijd bedden uitstekend ontbijt redelijk koffie moest op aanvraag komen bij het ontbijt, de omgeving is prachtig
nic203
30 augustus 2019
Super gezellige, mooie lokatie in Amerongen( Hotel Buitenlust).