Nederland Utrecht Leusden Van der Valk Hotel Leusden
  • Inclusief ontbijt
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 52
 Sluiten
Starten
 ::
Afgelopen
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Heerlijk ontspannen nabij Amersfoort

Van der Valk Hotel Leusden - Nederland - Leusden
Biedgeschiedenis
 
 
U kunt alleen hele bedragen bieden
 

In het groene hart van Nederland vlakbij Amersfoort vind je Van der Valk Hotel Leusden. Dit centraal gelegen hotel is een ideale uitvalsbasis om Amersfoort, één van de grootste monumentensteden van Nederland, te verkennen. Maar ook de prachtige bossen van de Utrechtse Heuvelrug liggen binnen handbereik.


Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x een overnachting in een Comfort kamer
  • 1 x een ontbijtbuffet
  • Gratis draadloos internet
  • Gratis parkeren

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,50 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,9 (261 reviews)
gerry47
19 september 2019
4
Helaas kan ik dit van der Valk hotel geen goede beoordeling geven. Het bad was vies...., In het restaurant moesten we heel lang op ons eten wachten terwijl er mensen die later kwamen al eerder werden bediend. Daardoor misten wij een afspraak. Ook werd ons tot tweemaal toe een bedrag gevraagd te betalen wat we al betaald hadden. De desserts die we vergoed zouden krijgen werden ineens vervangen door de drankjes en zonder overleg van de rekening gehaald. Bij uitchecken wederom geklaagd maar er werd niets aan veranderd. Men zou ons mailen want het mailadres was bekend. Zelf direct een mail gestuurd en het antwoord hierop was dat het in een overleg zou worden besproken. Tot op heden nog niets gehoord. Omdat wij veel bij van der Valk hotels logeren vonden wij dit alles niet van der Valk waardig. Maar helaas waren dit onze ondervindingen.
doohjan
18 september 2019
9
Supermooie kamer gehad. Erg vriendelijk personeel en het overbekende vd Valk ontbijt. Onovertroffen!
Oma Geertje
18 september 2019
4
Dit is de eerste keer dat we teleurgesteld zijn in van der valk. Kamer stoffig, ontbijt slecht aangevuld. Klacht ingediend 2e dag pas opgepakt om 18 uur . Dus niet accoord gegaan met de door hun voorgestelde optie's Upgrade kamer heeft dan geen zin meer en om de kamer om 18 uur nog extra schoon te maken ook niet. Voor ons niet meer naar deze locatie
Aart Karsten
16 september 2019
8
We hebben 1 overnachting met ontbijt geboekt. De hotelkamer was ruim met een bad en douche. Het ontbijt was voortreffelijk zoals we gewend waren bij de van der Valk hotels. Het ontbijt werd steeds aangevuld, dus met een woord voortreffelijk! Fam. A.F. Karsten
H.J. Oostdijk
14 september 2019
9
Hotel Van der Valk in Leusden was super. Luxe hotel, alles heerlijk schoon, zeer uitgebreid ontbijt, elektrische fietsen gehuurd, kortom, een zeer aangenaam verblijf! Prima prijs via de Hotelveiling.


Beschikbare aankomstdagen


 
Copyright © 2019 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten