Nederland Utrecht Doorn Landgoed Zonheuvel
Landgoed Zonheuvel Landgoed Zonheuvel
Waarde €   175,00
€ 99
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen op een landgoed midden in de natuur

Landgoed Zonheuvel - Nederland - Doorn

Wilt u overnachten op een landgoed midden in de bossen? Geniet dan van een onvergetelijk verblijf bij Hotel Landgoed Zonheuvel in Doorn. Dit bijzondere hotel is prachtig gelegen op de Utrechtse Heuvelrug. De bosrijke omgeving leent zich uitstekend voor mooie fiets- en wandeltochten.

  • 2 x overnachting in een standaardkamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,2 (55 reviews)
Daleen06
07 maart 2020
Wat een warm ontvangst! Het voelt als een warme deken op een koude winter avond. Door autopech kwamen we pas om 22.00 uur aan. Nog niets gegeten en het restaurant was uiteraard al gesloten. Het voltallig personeel kwam in beweging (zelfs de receptioniste dook de keuken in) om ons toch nog iets r lekkers voor te zetten. De kamers voldoet aan wat wij van een hotel verwachten :een goed bed, schone badkamer en een goed ontbijt. Ook het diner is dik in orde. Hier weten ze wat gastvrijheid is. Wij hebben voor twee nachten geboekt, uiteindelijk nog twee nachten bijgeboekt. Wij komen hier zeker teruh.
jamdegraaf4
14 februari 2020
Prima hotel voor 1 of 2 nachtjes. Beetje sobere kamers en douche lijkt niet afgewerkt/schoon door 'betonlook'. Ontbijt goed verzorgd.
covandiepen
18 januari 2020
Net hotel. Vriendelijk persooneel.
strirs
17 januari 2020
Prima hotel met uitstekend ontbijt. Ruime schone kamer met uitstekende badkamer.
mho
11 januari 2020
Vriendelijk personeel, kamer sober ingericht niet echt luxe, miste de shampoo en douchecel in de badkamer, deze staan tegenwoordig in veel hotels daarom neem ik ze bij 1 nachtje weg niet meer mee ook de föhn miste ik op de kamer maar deze was gelukkig verkrijgbaar bij de receptie. Hotel is prima voor 1 nachtje. Ontbijt is prima niet zoveel keus maar goed te doen.