Nederland Overijssel Hengelo Van der Valk Hotel Hengelo
Van der Valk Hotel Hengelo Van der Valk Hotel Hengelo
Waarde €   142,00
€ 38

Ontdek de veelzijdigheid van het mooie Twente

Van der Valk Hotel Hengelo - Nederland - Hengelo

Hotel Hengelo Van der Valk ligt op een ideale locatie om het mooie Twente te ontdekken. In deze unieke streek kun je fietsen door prachtige natuurlandschappen en karaktervolle dorpjes bezoeken. Het comfortabele hotel is een prima onderkomen voor een onbezorgd verblijf in een prachtig stukje Nederland.

  • 1 x een overnachting in een comfortkamer
  • Koffie- en theefaciliteiten op de kamer
  • Vrij gebruik van fitnessruimte
  • Fiets- en wandelroutes
Gemiddelde score 8,8 (895 reviews)
josinasara
09 augustus 2020
2e keer bij hotel van der valk Hengelo. Mooie kamer, groot (409), heerlijk bed, wil gewoon niet uit, ha ha, lekker ontbijtbuffet, volop, kan kiezen wat je wilt eten. Totaal erg goed. Maak lekker een tripje naar Twente en ga lekker overnachten bij Van der Valk Hengelo 👍
jokids
09 augustus 2020
super fijn van der valk hotel. gunstig gelegen. prachtige ruime kamer. apart toilet en een rainshower. ook mogelijkheid om koffie of thee te zetten. heel fijn. Het ontbijt was super goed verzorgd. we hebben genoten bij van der Valk Hengelo
bram_thats_me
09 augustus 2020
fijn hotel. Goede maatregelen tegen corona.
Brakk026
09 augustus 2020
Goed hotel en zeer mooie kamers. Daarnaast is het personeel zeer gast vrij en het ontbijt super!!!
Joke 6
09 augustus 2020
Alles was goed voor elkaar.