Nederland Utrecht Doorn Landgoed Zonheuvel
Landgoed Zonheuvel Landgoed Zonheuvel
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Duurzame gastvrijheid op de Utrechtse Heuvelrug

Landgoed Zonheuvel - Nederland - Doorn

Wilt u overnachten op een landgoed midden in de bossen? Geniet dan van een onvergetelijk verblijf bij Hotel Landgoed Zonheuvel in Doorn. Dit bijzondere hotel is prachtig gelegen op de Utrechtse Heuvelrug. De bosrijke omgeving leent zich uitstekend voor mooie fiets- en wandeltochten.

  • 1 x overnachting in een standaardkamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,1 (47 reviews)
dhornbSydh
18 september 2019
Hotel ligt prachtig in de bossen. Entree en restaurant zijn ook prima. Personeel in restaurant is ook zeer betrokken en goed. Helaas is de kamer slecht; erg klein, bijna geen ruimte en een slechte badkamer, omdat alles, ook het toilet e.d., drijfnat wordt bij het douchen. Ook waren de wanden van de badkamer beschimmeld of erg vuil en zaten er gaten in de muur. Dit past absoluut niet bij het niveau van 3 sterren dat het hotel heeft. Restaureren of snel verbeteren.
mieke185
17 september 2019
Alles naar wens
Stef3
15 september 2019
Mooi hotel in bosrijke omgeving. Kamer was klein maar prima voor 1 nacht. Ontbijt was goed.
eitjedee
29 augustus 2019
Ongeinteresseerd personeel. Onveilige badkamer, lamp hangt los boven de douchekop Zwarte schimmel in badkamer. Lokatie erg mooi in de bossen
vriter
27 augustus 2019
Slecht Hotel, slechte bediening er kwam gewoon niemand om te vragen wat je wilde drinken. Er zat een groep van ruim 30 Chinezen, die snachts vanaf 3.30 buiten veel herrie maakte en er werd niets aan gedaan. Heeft geen zin zeiden ze.