Nederland Overijssel Boekelo Resort Bad Boekelo 4*
Resort Bad Boekelo 4* Resort Bad Boekelo 4*
€ 53
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,35 p.p.p.n.   verblijfskosten

Eindeloos genieten van viersterrenluxe in Twente

Resort Bad Boekelo 4* - Nederland

Temidden van het Twentse natuurlandschap en op steenworp afstand van Enschede, ligt het gastvrije viersterren Resort Bad Boekelo. Het luxe resort is met al haar comfort en faciliteiten één van de meest complete hotels van Nederland.

  • 1 x een overnachting in een comfortkamer
  • Gebruik van sauna en Turks stoombad*
  • Gebruik van verwarmd binnenzwembad**
  • Gratis gebruik van tennisbaan

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,35 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,9 (733 reviews)
grevos56TY
21 augustus 2019
goed
Nel57
13 augustus 2019
Wat ons betreft is die vierde ster er eentje teveel. Bad Resort Boekelo is wat achterhaald. Slechte verlichting in het restaurant, waardoor meerdere tafels in het donker staan. Het oogt allemaal gedateerd. En er worden fikse prijzen gerekend, zoals € 9,75 voor een tosti en € 10 voor een Dame Blanche. Dat mag als je echt iets heel speciaals krijgt, maar de prijs-kwaliteit verhouding is hier volledig zoek. Er wordt wel direct ingegaan op je klachten, wat absoluut een pluspunt is. Medewerkers zijn zeer vriendelijk.
RiaHer
13 augustus 2019
Prima verblijf gehad. Uitstekend ontbijt. Vriendelijk personeel. Restaurant wel aan de prijs, maar goed gegeten. De kamers zijn praktisch ingericht; bijzondere houten wanden en kast. Enschede is op fietsafstand. We komen zeker terug!
cormick
09 augustus 2019
Prima prijs prestatie verhouding!
Hortelia
28 juli 2019
Een mooi recent gerestaureerd hotel in een mooie omgeving van Nederland. Prachtig om te fietsen en te wandelen. De sauna is uitgebreid en mooi uit en de temperatuur was heerlijk. Zwembad was heerlijk en de bedden lagen geweldig. Buffet was uitgebreid