Nederland Utrecht Amersfoort Hotel Amersfoort
Hotel Amersfoort Hotel Amersfoort
€ 45
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Luxueus genieten in hartje Amersfoort

Hotel Amersfoort - Nederland - Amersfoort

Ontdek monumentenstad Amersfoort en geniet van een luxe nachtje in het viersterrenhotel Amersfoort Centre. Vaar door de historische grachten, bezoek musea of bewonder de oude gebouwen in de sfeervolle straatjes. Terwijl u slenterend langs de boetiekjes door de binnenstad struint belandt u vanzelf in één van de vele restaurantjes.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,8 (297 reviews)
quintyvanzeijl
20 augustus 2019
Nette kamers, erg schoon, heerlijke regendouche en mooi uitzicht over Amersfoort.
6leonie12
19 augustus 2019
Centraal, prachtige stad en fijn hotel
6leonie12
19 augustus 2019
Mooie kamers,heerlijk verblijf
Peet19651
18 augustus 2019
Prima hotel voor een bezoek aan Amersfoort! Parkeren onder het hotel en je wandelt zo naar het centrum. Mooie prijs via hotelveilingen en een prachtige kamer op de 10e verdieping gekregen. Zeker doen!
Ferdi31
16 augustus 2019
Vriendelijke dame bij de receptie. Kamer was netjes. Tv was super groot. Wifi was uitstekend.Lokatie is uitstekend. Schoonmaak kon iets beter en het was best gehorig voor geluiden in de gang. Al met al een dikke 8 voor Mercure Amersfoort