België Luik Verviers Van der Valk Verviers
Van der Valk Verviers Van der Valk Verviers
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Verrassende viersterren luxe net over de grens

Van der Valk Verviers - België

Net over de grens tussen Maastricht, Luik en Aken geniet je van de Belgische pracht en praal. Het luxe Van der Valk Hotel Restaurant Verviers is gevestigd in een uniek pand: een gerenoveerd station uit 1892. Te midden van de Belgische Ardennen, ontdek je de charme van het oude Verviers.

  • Vrij gebruik van buitenzwembad (tijdens de zomermaanden)

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,4 (18 reviews)
benensink1954
07 september 2019
Kamer prima. Kingsize bed op een vide. Romantisch. Buitenkant hotel bijzonder mooi. Ontbijt was matig. Werd niet op tijd aangevuld.
gerjoke
21 augustus 2019
Hotel Verviers
hagie123
11 december 2018
Prima hotel met een lekkere lounge tot de late uurtjes, we hadden een champagne ontbijt, bij het ontbijt is aan alles gedacht, het ontbijt en het loungen maakte het heel bijzonder
S.vd.B
16 mei 2018
Mooi gebouw, mooie, schone en ruime kamers met een heerlijk bed. (we hebben 2 kamer gezien ivm in eerste instantie verkeerde kamer) Klantvriendelijkheid mag hier en daar wat verbeteren, net zoals het Engels spreken van het personeel. Heerlijk eten, gezellige drukte elke avond in het hotel (bar, restaurant, terras, bruiloftszaal) en prachtige omgeving!
Ruudanneke
09 mei 2018
Van der Valk is altijd goed . Prachtig historisch pand gerestaureerd en vernieuwd..super. Goede kamer goed eten op terras. Wandelen in Ardennen super.