Landhaus Nordenau Landhaus Nordenau
Waarde €   265,00
€ 205

5 dagen genieten in het natuurrijke Sauerland

Landhaus Nordenau - Duitsland - Schmallenberg

Ontdek het prachtige heuvellandschap van het Sauerland vanuit Landhaus Nordenau in Schmallenberg. Dit gastvrije hotel biedt u een comfortabele thuishaven na een actieve dag in de natuur. De omgeving biedt tal van mogelijkheden voor leuke uitstapjes en leent zich uitstekend voor mooie fiets- en wandeltochten.

  • 4 x een overnachting in een standaardkamer
  • 4 x een ontbijtbuffet
Gemiddelde score 8,5 (50 reviews)
margschot
10 augustus 2020
We hebben een prachtige week gehad. Mooie kamer met balkon en mooi uitzicht. Prima ontbijt. Je kunt er ook goed dineren. Rustige omgeving. Heel veel wandelingen te maken. Ook rechtstreeks vanuit het hotel. Aanrader!
soulman40
02 augustus 2020
Mooi knus en schoon hotel , goed en lekker eten en heel vriendelijke mensen . Mooie omgeving om te wandelen
stefanboom
23 juli 2020
Voor de 2e keer in dit landhaus verbleven. Zeer netjes. Nederlandse eigenaar runt dit samen met zijn vrouw. Erg aardig en behulpzaam. Goede kennis van de regio. Ontbijt standaard maar goed, diner(kaart) niet heel uitgebreid is ook prima. Nordenau zelf is een echte aanrader. Geweldige omgeving weggestopt tussen de meer toeristische trekpleisters Winterberg en Schmallenberg maar minimaal net zo mooi zo niet mooier. Perfect voor mooie wandelingen en de rust.
Sonh
09 juli 2020
Zeer goede ligging. Kamers aan achterzijde zijn zeer ruim, hebben een balkon en een prachtig uitzicht. Vier keer hier gegeten en kunnen stellen dat je hier van een uitstekende maaltijd Kunt genieten.
isabel47cQ
11 juni 2020
Prachtige ligging. Mooie kamers. Brandschoon. Perfect onderhouden hotel. Heerlijk eten. Uitermate vriendelijke eigenaar. We komen zeker weten weer terug.