Landhaus Nordenau Landhaus Nordenau
€ 99
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen natuurschoon in het Sauerland

Landhaus Nordenau - Duitsland - Schmallenberg

Ontdek het prachtige heuvellandschap van het Sauerland vanuit Landhaus Nordenau in Schmallenberg. Dit gastvrije hotel biedt u een comfortabele thuishaven na een actieve dag in de natuur. De omgeving biedt tal van mogelijkheden voor leuke uitstapjes en leent zich uitstekend voor mooie fiets- en wandeltochten.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,5 (44 reviews)
kippie68
05 september 2019
stefanboom
12 augustus 2019
Klein hotel/landhaus (18 kamers) van Nederlandse eigenaar. Zeer behulpzaam en goed op de hoogte van de omgeving. Kleine kamers,zeer netjes. Ontbijt basis, wordt goed aangevuld. Diner beperkte kaart(begrijpelijk). Hele mooie omgeving, mooie wandelroutes. Zeer goed bevallen.
hansje47
10 augustus 2019
Gastvrij ontvangen door de eigenaar alles keurig netjes klein beetje gehorig en goed ontbijt is een aanrader
esmeraldahoekman
27 juni 2019
Prima hotel. Nederlandse eigenaar. Heel schoon en vriendelijk een aanrader.
bernard62
26 april 2019
Prima familiehotel. Nederlandse eigenaar die veel praktische tips gaf over (wandelen in) de omgeving. Kamer netjes en schoon. Heerlijk ontbeten. Erg tevreden! Familie de Haan, IJsselmuiden, Nederland