Nederland Utrecht Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Waarde €   175,00
€ 65

In luxe overnachten bij van der Valk hotel Breukelen

Van der Valk Hotel Breukelen - Nederland

  • 1 x overnachting in een comfort kamer met airconditioning
  • Gratis gebruik van fitness
Gemiddelde score 8,6 (519 reviews)
estherhogeweg
27 november 2020
Prachtig hotel en zeer gastvriendelijk!
jaapen4nvp
26 november 2020
Afstand houden is geen probleem, personeel en ook gasten dragen mondkapjes. Het was wel leuk om weer eens, ook op afstand, heerlijk in het restaurant te eten. Een aanrader, ook in deze tijd. En prachtig in Kerstsfeer.
Tom S
20 november 2020
Wat minpuntjes deze keer. Bij aankomst op de kamer geen thee en ook niets om het uit te drinken. Wordt dan snel geregeld om uiteindelijk 3 theezakjes en 3 koffiecupjes te hebben. Een ietwat onhandig aantal voor twee mensen. Nog maar een doek over de wasbak gehaald die niet schoon was en nog wat vuil van de vorige gasten opgeruimd. Bij het diner nog iets bijbesteld wat nooit is gekomen. Verder wel goed maar minder dan anders dus.
A&D
19 november 2020
Super hotel, heerlijk genoten van de welness ondanks corona en heerlijk gegeten in het restaurant. Service was top net zoals het vriendelijke personeel. Enige minpunt : tv op de kamer (comfort plus) was aan de kleine kant in verhouding met de ruime kamer. Smarttv was fijn geweest om eigen muziek te streamen. Maar zeker wel voor herhaling vatbaar.
helphelp
16 november 2020
Fijn verblijf geweest. Geweldig ontbijt. Vriendelijk en behulpzaam personeel.