Nederland Utrecht Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
  • 1 jaar geldig
  • Inclusief ontbijt
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Waarde €   175,00
Veiling gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
Jij hebt de veiling gewonnen! :-)
Geplaatste bod: €
Jammer
Iemand anders heeft gewonnen :-(
Winnaar:
Veiling gesloten
Winnaar:
€ 65
 Sluiten
Starten
 ::
Afgelopen

In luxe overnachten bij van der Valk hotel Breukelen

Van der Valk Hotel Breukelen - Nederland
Biedgeschiedenis
 
 
U kunt alleen hele bedragen bieden
Wilt u genieten van een luxe verblijf in het midden van het land? Overnacht dan in Van der Valk Hotel Breukelen. In dit viersterrenhotel kunt u zich culinair laten verwennen of optimaal ontspannen in het Wellnesscenter. De prachtige Vechtstreek leent zich uitstekend voor mooie fietstochten, maar ook Utrecht en Amsterdam liggen binnen handbereik, het treinstation is naast de deur dus op loopafstand van het hotel.
Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x overnachting in een comfort kamer met airconditioning
  • 1 x een ontbijtbuffet
  • Gratis toegang tot het nieuwe Wellnesscenter met een zwembad, Turks stoombad, sauna, voetenbaden en aroma douches
  • Gratis gebruik van fitness
  • Gratis draadloos internet
  • Gratis parkeren
Gemiddelde score 8,5 (547 reviews)
marianlW0Q
20 april 2021
10,0
Altijd geweldig, bij m'n vorige bezoek was ik iets uit de kamer vergeten, de volgende dag het hotel gebeld en nu ik deze week voor een overnachting geboekt had, lag het keurig klaar bij de receptie. Ook super hoe t personeel het ontbijt presenteert, het wordt op een door jezelf gekozen tijd bij je kamer gebracht, heerlijk relaxed allemaal. Heel graag weer tot de volgende x Groetjes van Myriam&Marian M&M 🤗🤗
FrankvB1974
17 april 2021
10,0
Heel fijn hotel met aandacht voor de gast. Mijn vriendin ten huwelijk gevraagd en daar Dachten ze goed in mee. Bedankt voor de goede zorgen 👍 Gr Frank en Femke
Andredakwerker
14 april 2021
10,0
Ja ik ben heel content
Tonnie1969
13 april 2021
8,0
Mooi hotel, mooie kamer, badkamer ook mooi met ligbad maar douche is niet bijzonder, heel simpel en gaat alle kanten op. Dat is volgens mij het enige waar ze op bespaard hebben... Vriendelijk personeel en heerlijk avond eten en niet duur. En fantastisch ontbijt. Aanrader
marianlW0Q
12 april 2021
10,0
Zoals altijd, helemaal TOP, wat vooral ontzettend héérlijk was, is het ontbijt dat 's ochtends op een zelf gekozen tijdstip bij je kamer gebracht wordt. Je kunt op een formulier aangeven wat je nog voor extra's bij het ontbijt wilt hebben, we hebben genoten van onze daagjes uit, weer veel te snel voorbij, bedankt voor alles lieve medewerkers van hotel Breukelen, tot de volgende x, grietjes Vera&Marianne


Beschikbare aankomstdagen (regelmatig bijgewerkt)


 
Copyright © 2021 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten