Nederland Limburg - NL Slenaken Best Western Hotel Slenaken
Best Western Hotel Slenaken Best Western Hotel Slenaken
€ 47
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Viersterrenluxe in Zuid-Limburg

Best Western Hotel Slenaken - Nederland - Slenaken

Geniet van het goede leven bij BEST WESTERN Hotel Slenaken. Dit viersterrenhotel heeft een unieke ligging met een betoverend uitzicht op het Zuid-Limburgse heuvellandschap. Wandelen en fietsen, ontspannen in kuuroord Thermae 2000 of winkelen in Maastricht? In de schitterende omgeving van Slenaken kan het allemaal!

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,6 (207 reviews)
stefan1963
06 september 2019
Helaas maar 2 nachten geweest ipv 4. Door omstandigheden moesten wij ons verblijf afbreken. Het is een leuk hotel met zeer vriendelijk personeel. De kamer vonden we iets minder, hebben het idee dat de enkele zolderkamers voor hkv klanten zijn. De dagen dat we geweest zijn is ons wel bevallen gezien de uitstapjes die wij gemaakt hebben. Jammer dat ons geen aanbieding gedaan is voor de gemiste nachten terwijl we de reden wel opgaven. Het is niet anders.
jokewillekes
03 september 2019
Mooie kamer, heerlijk bed,, prijs ontbijt. Jammer van het luidruchtige feest in restaurant tot diep in de NACHT.
pweerd6O2q
21 augustus 2019
Relatief goed hotel, beetje gedateerd, goed ontbijt!
oudeduin
21 augustus 2019
Na twee dagen van der Valk, net als best western, snap ik echt niets van die sterren toekenning. Dit is allemaal sterk veroudert. Wat dan overblijft is mooie ligging. Verder niets de moeite van bezoeken waard, ook het ontbijt was magertjes.
J.F. Oosterkamp
16 augustus 2019
Rustig gelegen hotel op een markante plek in Zuid Limburg. Moderne voorzieningen, mooie entree en eetzaal. Bar is gezellig ingericht en alle versnaperingen zijn beschikbaar. Kamer is keurig, kraakhelder en voorzien van alles inclusief eigen koffie en bar. Ontbijt is overvloedig en voor alle smaken is er lekkers. Personeel was zeer behulpzaam en vriendelijk en ons verblijf was heel prettig.