Nederland Zeeland Aardenburg Hotel de Elderschans
Hotel de Elderschans Hotel de Elderschans
Waarde €   171,00
€ 129

Verblijf op steenworp afstand van de Belgische grens

Hotel de Elderschans - Nederland

Kom lekker uitwaaien aan de Zeeuwse kust of ga op bezoek in de grootste steden van België! Geniet van de prachtige bos of ontspan volledig in het saunacomplex.  Bij hotel de Elderschans kan het allemaal. Het hotel ligt vrijwel aan de Belgische grens waardoor u binnen no-time in Brugge, Gent of Antwerpen bent.

  • 1 x All inclusive pakket:
    - 1 x ontbijtbuffet (tussen 08.00 en 11.00)
    - 1 x avondbuffet (tussen 18.00 en 20.00)
    - Onbeperkt alle dranken van de kaart (A-merken) inclusief champagne, whiskey en wodka (bar geopend tussen 11.00 en 20.00)
    - Onbeperkt gebruik van sauna en fitness
    - Gebruik van snelle wifiverbinding in gehele hotel
  • Wandelroute

Gemiddelde score 7,0 (1 reviews)
leniek
22 februari 2018
Een fijn verblijf met prettig personeel. Alleen jammer dat we voor 2 nachten verblijf, 3 dagen parkeerkosten ad. € 4,95 moesten betalen, terwijl we wel voor 2 nachten toeristenbelasting/verblijfskosten betaalden. Wij vinden het eerlijker als je ook voor parkeren 2 dagen betaald. De aankomst is altijd na 15:00 u en vertrek na 11:00 uur dus de auto staat er maar 1 volle dag en 2 nachten!