Nederland Gelderland Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Waarde €   85,00
€ 10

Overnachten en ontdekken in het hart van de Veluwe

Hotel de Hoeve van Nunspeet - Nederland - Nunspeet

Gemiddelde score 7,8 (232 reviews)
b.krooder
25 september 2020
Prima hotel, uitstekende ligging. Alleen jammer dat als er een bruiloft is er geen rekening gehouden wordt met overige gasten. Met name ‘s avonds/‘s nachts. 1 arrogante meneer in de bediening, en dan nog niet de juiste bestelling brengen 😉
Booycot
25 september 2020
Goede ruime kamer; goed uitgebreid ontbijt; mooie bosrijke omgeving. Voor kinderen: ernaast is een pannenkoekenhuis met speeltuin.
Kisha
21 september 2020
We hebben over het algemeen goede ervaringen met hotel de Hoeve, maar deze keer een stuk minder. We hadden gevraagd om een kamer aan het einde van een gang wegens het gestommel en gepraat wat duidelijk hoorbaar is als je aan het begin van een gang zit, zoals kamer 7 in ons geval de vorige keer. De service en het personeel was prima net als het ontbijtbuffet, dus daarover alle lof. Echter bij aankomst kregen we het kleinste kamertje toegewezen die er volgens ons in het hele hotel is, kamer 152. Het is meer éénpersoonskamer dan een tweepersoons. Vooral het gebrek aan ruimte en het schuine dakgedeelte waren niet prettig. Enfin we hebben verder genoten van Nunspeet en de omgeving, maar dit had beter gekund. Tja wat voor een cijfer geef je dan, uiteindelijk toch een onvoldoende. Enfin volgende keer betalen we iets meer en gaan we een luxe kamer ( 31 t/m 45) proberen.
Miranda_M
18 september 2020
Mooi hotel, romantische uitstraling en ligging (in het bos). Nette kamer. Het is een ouder hotel en daardoor wel wat gehorig.
hvanlier1
14 september 2020
Mooie locatie, zowel in de bossen als aan de rand van de stad. Vriendelijk ontvangst. Corona veilig. Mooie kamer. Badkamer was wat klein, maar verder prima. Zwembad was ook wat klein, maar het water was heerlijk van temperatuur. Bij uitchecken kregen we een zakje met bonbons mee. Het was prachtig weer, waardoor we heerlijk in de bossen konden wandelen en daarna op het terras konden uitrusten en genieten van de omgeving.