Hotel Den Helder Hotel Den Helder
Waarde €   100,00
€ 29

Geniet van strand en duinen in Den Helder

Hotel Den Helder - Nederland - Den Helder

Gemiddelde score 7,0 (800 reviews)
Tontje58
08 juli 2020
Leuk hotel waar veel activiteiten te ondernemen zijn lekker dicht bij het strand
hc hendriks
08 juli 2020
Fijne locatie met prima ruime comfort kamers. Goede bedden en elke dag schone handdoeken. Goed ontbijt. Wel fiets meenemen. Vandaar mooie fietstochten maken naar Texel of langs de kust.
Leco
30 juni 2020
Keurig, iets gedateerde, hotel was schoon. De service en bediening was prima. Eten uitstekend. Voor herhaling vatbaar. Onze fietsen konden in het hotel "achter slot en grendel". Goede prijs-kwaliteitsverhouding.
Ladymrt
29 juni 2020
Prima hotel, ruime parkeerplaats, goed ontbijt. Duidelijk looppad i.v.m. corona. Goede kamer met uitstekende tv; pas later ontdekte ik de radiofunctie.
nickvanvoorst
27 juni 2020
2,0
Oude keet, krijg er de kriebels van!