Nederland Gelderland Veessen Hotel Garni IJsselzicht
Hotel Garni IJsselzicht Hotel Garni IJsselzicht
Waarde €   70,00
€ 35

Genieten langs de IJssel

Hotel Garni IJsselzicht - Nederland - Veessen

Lekker uitwaaien langs de IJssel? Overnacht dan bij Hotel Garni IJsselzicht. Dit kleinschalige hotel is prachtig en rustig gelegen aan de rivier en biedt je een prima uitvalsbasis voor schitterende fiets- en wandeltochten. De omgeving is een paradijs voor natuurliefhebbers, maar ook de gezellige winkelsteden Deventer en Zwolle zijn zeker een bezoekje waard.

  • 1 x een ontbijt aan tafel geserveerd tussen 08:30 en 09:30

Gemiddelde score 6,9 (542 reviews)
zeerust
31 juli 2021
We zijn hier al div malen geweest en altijd een heel positief gevoel . Hele schone kamer en douche en een heerlijk bed. Het uitzicht is fantastisch .voor herhaling vatbaar.
bob reen
30 juli 2021
prachtige ligging aan de IJsel. mooi terras, vriendelijk personeel, gedateerd en helaas was de Arco buiten dienst. kamerupdate naar IJsel zicht voor 5 euro p.n. Kamer was schoon met een flat screen tv uit de vorige eeuw en 3 NED kanalen de rest waren op code maar die heb ik niet opgevraagd. ontbijt was prima en koffie kon je naar het eerste gebrachte "bakkie" naar behoefte pakken. mooie wandeltocht gemaakt. neem de pont hiervoor naar de overkant! deze meert aan voor het terras. twee prima nachten geslapen. prijs-kwantiteit is oké.
jose1954
29 juli 2021
we hebben het super gehad prachtige omgeving klompenpad gewandeld hartelijk ontvangen door Nol en Hennie schone kamer en eenvoudig maar lekker ontbijt
janjuni19
29 juli 2021
Goed verblijf gehad. Eenvoudige kaart om te eten. Prettig fietsen
benbelanda3
27 juli 2021
Kamer oké Uitzicht als je ijselkant kamer hebt is prachtig Ontbijt zo zo maar genoeg Helaas restaurant gesloten Kok was weggegaan Per 1 oktober is het complex verkocht en eventuele boekingen gaan niet door