Nederland Gelderland Veessen Hotel Garni IJsselzicht
Hotel Garni IJsselzicht Hotel Garni IJsselzicht
Waarde €   60,00
€ 14

Lekker uitwaaien langs de IJssel

Hotel Garni IJsselzicht - Nederland - Veessen

Lekker uitwaaien langs de IJssel? Overnacht dan bij Hotel Garni. Dit kleinschalige hotel is prachtig en rustig gelegen aan de IJssel en bied je een prima uitvalsbasis voor schitterende fiets- en wandeltochten. De omgeving is een paradijs voor natuurliefhebbers, maar ook de gezellige winkelsteden Deventer en Zwolle zijn zeker een bezoekje waard.

  • 1 x een ontbijt aan tafel geserveerd tussen 08:30 en 09:30

Gemiddelde score 6,8 (425 reviews)
richella71
05 juli 2020
In dit hotel zijn wij niet gebleven en hebben iets anders geboekt om onze vakantie mee te beginnen. Zag er vies en onverzorgd uit!! Zeker in deze Corona tijd waarin hygiëne erg belangrijk hoort te zijn
mjo5pg
05 juli 2020
Eenvoudige schone kamer. Ontbijt werd geserveerd aan tafel ivm Coronamaatregelen Vriendelijke gastheer.
J Mulder
04 juli 2020
Ja wat moet je hier nu van zeggen! Alle waar naar z'n geld! Bied niet te hoog en verwacht niet te veel van het hotel behalve de plek deze is wel uniek.
lonki1966
28 juni 2020
3,0
Niet geweest vanwege ziekte van mijn partner. Gebeld en op een vervelende manier behandeld. Ga hier nooit meer naartoe.
pvrijsXrnc
28 juni 2020
Super aardige ontvangst door super aardige eigenaar met humor waar wij van houden!!! . Meer dan goed ontbijt met verse jus en eitje. Kamer is prima met goed bed en fijne krachtige douche. Kortom wij zeggen boeken. Leuke omgeving trouwens met aanrader de plaatsen Elburg, Hattem en Kampen.