Nederland Gelderland Veessen Hotel Garni IJsselzicht
Hotel Garni IJsselzicht Hotel Garni IJsselzicht
Waarde €   60,00
€ 14

Lekker uitwaaien langs de IJssel

Hotel Garni IJsselzicht - Nederland - Veessen

Lekker uitwaaien langs de IJssel? Overnacht dan bij Hotel Garni. Dit kleinschalige hotel is prachtig en rustig gelegen aan de IJssel en bied je een prima uitvalsbasis voor schitterende fiets- en wandeltochten. De omgeving is een paradijs voor natuurliefhebbers, maar ook de gezellige winkelsteden Deventer en Zwolle zijn zeker een bezoekje waard.

  • 1 x een ontbijt aan tafel geserveerd tussen 08:30 en 09:30

Gemiddelde score 6,8 (490 reviews)
Kitty90
22 april 2021
Wij komen wel vaker bij Hotel IJsselzicht en hebben het altijd naar onze zin gehad. Schone kamers,vriendelijke eigenaar. Nu is er een nieuwe uitbater en ook heel vriendelijk. Voor een eenvoudige lunch ook een prima adres.
meindert1954
31 maart 2021
Nous remercions nos deux hôtes, Henny et Nol, pour leur accueil très chaleureux. Ils ont fait tout leur possible pour nous permettre un très bon séjour dans leur hôtel. Nous avons apprécié la vue magnifique sur la rivière de Ijssel depuis notre balcon.Nous avons découvert la région à vélo . Il y a de nombreuses pistes cyclables qui traversent la campagne, la forêt et longent la rivière depuis le petit village Veessen .
Coobje
27 maart 2021
In coronatijd en met koud weer: niet het allerbeste uitgangspunt voor een verblijf in IJsselzicht**. Het hotel, dat zoals de naam aangeeft, aan de IJssel ligt, is een beetje gedateerd misschien, maar geschikt. Onze kamer met uitzicht op de rivier was, net als alle kamers, buitenom bereikbaar via een tamelijk steile trap. Niet geschikt voor invaliden dus. De kamer was netjes en schoon, te zien dat er aandacht aan is besteed, maar er missen hier en daar wat puntjes op de i. Goede bedden en prima tv. Ontbijt werd op de gewenste tijd naar de kamer gebracht: ruim voldoende en coronaproof verpakt, met een warm, naar wens gekookt eitje. Wij geven dit 2sterrenhotel een 8, het biedt zeer zeker wat je van 2 sterren verwacht
jolan17
21 maart 2021
Wat een ontzettend mooie plek aan de IJssel. Kamers idd wat verouderd maar wat een geweldige service. Zeer uitgebreid ontbijt geserveerd op het balkon op de aangegeven tijd. Prachtig uitzicht op de IJssel. Werden zo ontzettend hartelijk ontvangen. Fietsen mee en naar het prachtige Deventer gefietst. Echte aanrader!!!!
RoEl3110
08 maart 2021
Wij hadden 6 op 7 maart een nachtje weg staan in Hotel Garni IJsselzicht. Mensen alsjeblieft BOEK HIER NOOIT EEN NACHT WEG!!!! Wij hadden kamer nr 1! Wat een vies en smerig en onhygiënisch hotel is dit zeg ik heb dan ook een flinke klacht ingediend bij HKV incl de foto’s want dit kan echt niet meer. Wij hadden hier echt ziek vandaan gekomen! Vieze gordijnen die waren bruin en geel- kozijnen onder de spinnenrag en schimmel en denk iets van ontlasting van het ongedierte wat er rond loopt-kachels die niet werken-de badkamer leek wel een koelcel zo koud was het-alles was klam en muf binnen dat wij met een smoes zijn vertrokken naar een Van Der Valk hotel! Ik raad mensen echt aan hier nooit te boeken of je moet ziek willen worden maar nee IK RAAD DIT ECHT IEDEREEN AF eigenlijk is het cijfer 1 nog te hoog voor deze bouwval!! Als ik er nog aan denk gaan de rillingen over me lijf bah.