Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
€ 32
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Lekker uitwaaien langs de IJssel

Hotel Garni - Nederland - Veessen

Lekker uitwaaien langs de IJssel? Overnacht dan bij Hotel Garni. Dit kleinschalige hotel is prachtig en rustig gelegen aan de IJssel en bied je een prima uitvalsbasis voor schitterende fiets- en wandeltochten. De omgeving is een paradijs voor natuurliefhebbers, maar ook de gezellige winkelsteden Deventer en Zwolle zijn zeker een bezoekje waard.

  • 1 x een ontbijt aan tafel geserveerd tussen 08:30 en 09:30

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 6,7 (384 reviews)
juni49
20 augustus 2019
Wij kwamen als 2 verzopen katten aan, en werden vriendelijk ontvangen, kregen meteen koffie aangeboden en onze kleding konden we brengen om te drogen. Ontbijt ruim voldoende met vers geperst sinaasappelsap, keuze uit 3 eieren: gekookt, gebakken of geen. Goede bedden.
wildri
16 augustus 2019
Hotel is prachtig gelegen aan de IJssel. Prijs/kwaliteit is meer dan prima. Eenvoudig maar schoon. Het royale ontbijt wordt aan tafel geserveerd met verse jus, eitje naar keuze, diverse broodjes, beleg en yoghurt. Meer dan voldoende. Wij zijn hier 2 dagen gebleven en hebben volop genoten van de prachtige omgeving. Het echtpaar dat het hotel runt heeft het hart op de goede plaats!
ajdereuver
16 augustus 2019
Leuk verblijf gehad Henny en Nol houden net zoals wij van een gezellig praatje, de kamer is standaard maar netjes en schoon en de bedden zijn goed dus wat wil je nog meer voor de zeer lage overnachtingsprijs die ze hanteren incl. uitgebreid ontbijt dat ze bij je aan tafel serveren met vers geperste jus d'orange en goede koffie, graag tot een volgende keer.
joke10gsSq
16 augustus 2019
heelerg leuk gehad en erg klant vriendelijk
Kitty90
11 augustus 2019
Vriendelijke ontvangst, kamer schoon met prima bedden en een geweldig ontbijt. Een prima startplaats voor wandel en fietstochten.