Nederland Utrecht Leusden Van der Valk Hotel Leusden
  • Inclusief ontbijt
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 31
 Sluiten
Starten
 ::
Afgelopen
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Heerlijk ontspannen nabij Amersfoort

Van der Valk Hotel Leusden - Nederland - Leusden
Biedgeschiedenis
 
 
U kunt alleen hele bedragen bieden
 

In het groene hart van Nederland vlakbij Amersfoort vind je Van der Valk Hotel Leusden. Dit centraal gelegen hotel is een ideale uitvalsbasis om Amersfoort, één van de grootste monumentensteden van Nederland, te verkennen. Maar ook de prachtige bossen van de Utrechtse Heuvelrug liggen binnen handbereik.


Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x een overnachting in een Comfort kamer
  • 1 x een ontbijtbuffet
  • Gratis draadloos internet
  • Gratis parkeren

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,50 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,9 (258 reviews)
Oma Geertje
18 september 2019
4
Dit is de eerste keer dat we teleurgesteld zijn in van der valk. Kamer stoffig, ontbijt slecht aangevuld. Klacht ingediend 2e dag pas opgepakt om 18 uur . Dus niet accoord gegaan met de door hun voorgestelde optie's Upgrade kamer heeft dan geen zin meer en om de kamer om 18 uur nog extra schoon te maken ook niet. Voor ons niet meer naar deze locatie
Aart Karsten
16 september 2019
8
We hebben 1 overnachting met ontbijt geboekt. De hotelkamer was ruim met een bad en douche. Het ontbijt was voortreffelijk zoals we gewend waren bij de van der Valk hotels. Het ontbijt werd steeds aangevuld, dus met een woord voortreffelijk! Fam. A.F. Karsten
H.J. Oostdijk
14 september 2019
9
Hotel Van der Valk in Leusden was super. Luxe hotel, alles heerlijk schoon, zeer uitgebreid ontbijt, elektrische fietsen gehuurd, kortom, een zeer aangenaam verblijf! Prima prijs via de Hotelveiling.
adenzo
09 september 2019
4
Aankomst niet echt vriendelijk. Mochten pas vanaf 16.00 uur op de kamer aangezien we via derden (hotelkamerveiling dus) geboekt hadden. Zoiets geks hadden we nog nooit gehoord, zeker niet bij vd Valk. Waar we ook komen bij de Valk hotels kunnen we altijd meteen op de kamer. Na lang over en weer gepraat ging ze toch maar een kamer zoeken voor ons die al beschikbaar was. Toen ik naderhand op de website van de veiling keek zag ik gewoon staan inchecken vanaf 14.00uur dus al met al heel vreemd . Niet echt een welkom gevoel! Hotel wordt gerenoveerd. Kamer is groot met gedeeld balkon, badkamer voor Valkbegrippen niet luxe of supergroot. Het 4* gevoel ontbrak. Ook geen koelkastje op de kamer. De stoelen op de kamer zaten niet echt heel comfortabel. Ontbijt is prima al moest je je eitje wel zelf bakken 's morgens- daar sta je dan in je goeie kloffie op zondagmorgen...- en de verse jus ontbrak. De kamersleutel is ook weer iets nieuws maar wat een onhandig gek ding krijg je dan! Een gewone sleutelkaart voldoet veel beter!
ischeurink
07 september 2019
9
Gezellig hotel. Kamer is schoon en ruim. Vriendelijk personeel en het eten was helemaal top!


Beschikbare aankomstdagen


 
Copyright © 2019 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten