Nederland Gelderland Voorst Hotel Thermen Bussloo
Hotel Thermen Bussloo Hotel Thermen Bussloo
Waarde €   208,00
€ 112

Maak kennis met het door Zoover bekroonde:

Beste hotel van Nederland in 2018: Hotel Thermen Bussloo!

Hotel Thermen Bussloo is een bijzonder fijne escape van de drukte van alledag. Gelegen in de groene IJsselvallei, te midden van bos en weilanden, aan de rand van het meer van Bussloo, geniet je van alle luxe die je wenst. Het prachtige sauna-, wellness- en beautyresort Thermen Bussloo is via een ondergrondse verbinding bereikbaar.

  • 1 x een overnachting in een luxe hotelkamer
  • 1 x entree voor de sauna Thermen Bussloo
    let op: dinsdag badkledingdag

Gemiddelde score 7,7 (12 reviews)
Marinor
24 april 2020
We zijn niet geweest ivm corona het zat / zit dicht. Hotelkamerveiling kan niets voor ons betekenen hierin ( zeer slecht) dus zelf alles moeten regelen waardeloos dit. Het cijfer is voor hotelkamerveiling...een dikke 0
jwan26
14 april 2020
Bussloo gesloten
Gerlindboersma4
04 maart 2020
Super goed geregeld, heel fijn hotel!
winnieclob
18 februari 2020
Prachtig saunacomplex, waar je tot sluitingstijd in je badjas kunt vertoeven. Een glaasje erbij en zo naar je luxe kamer wandelen, waar het aan niks ontbreekt. Wij gaan dit vaker doen!
Norri
28 december 2019
Wij hebben heerlijk gerelaxed en genoten , een aanrader