Nederland Gelderland Hoog Soeren Charme Hotel Oranjeoord
  • Inclusief ontbijt
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 20
 Sluiten
Starten
 ::
Afgelopen
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Natuurschoon en ontspanning nabij Apeldoorn

Charme Hotel Oranjeoord - Nederland - Hoog Soeren
Biedgeschiedenis
 
 
U kunt alleen hele bedragen bieden
 
Ga er even lekker (last minute) tussenuit voor een ontspannen break op de veluwe. Charme Hotel Oranjeoord is schitterend gelegen in het monumentendorpje Hoog Soeren. Vanuit dit sfeervolle hotel wandel je zo de bossen in. Ook vind je op steenworp afstand de gezellige winkelstad Apeldoorn het prachtige Paleis Het Loo.
Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x een overnachting in een cosy kamer
  • 1 x een ontbijtbuffet
  • Gratis draadloos internet



Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 3,00 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,4 (1163 reviews)
e10ansoq8I
21 augustus 2019
7
Vriendelijke ontvangst , prima ontbijt maar basic kamer, goed hotel als uitvalsbasis voor fiets en wandeltochten !
Amanda De Vries
20 augustus 2019
5
Helaas kreeg ik een kamer boven de keuken, want ik had mijn kamer via hotelkamerveiling (?!?!?!?!!!) .... Warme dag, dus raam open. Proberen in slaap te dommelen met gerinkel van een orkest van potten en pannen van de afwas.... Een wekker van bestek en schone borden... Erg jammer.... Mooie warme dag, maar ik was de enige die buiten op het terras bleef zitten.... Maar niemand die na een broodje met smeersels kwam vragen of ik nog wat wilde eten of nog een wijntje lustte..... Ook dit erg jammer......... Pas toen anderen hun dessert buiten kwamen nuttigen, werd er mij nog gevraagd wat te drinken......
clico
16 augustus 2019
8
de kamer die wij hadden was aan de kleine kant bed in de hoek dus moeilijk in en uit stappen voor 65 + ers op het oog schoon maar toch nog al vies in hoeken en gaten binnenkant douche deuren vies radiator in badkamer ronduit goor van het stof , bed was goed wat betreft matras. Ontbijt uitstekend ,restaurant aan de dure kant hebben daar niet gegeten zijn uit eten geweest in Apeldoorn. Personeel uiterst vriendelijk ,ligging van hotel prima mooi aan de bosrand snacht muisstil.
geke46
13 augustus 2019
8
Prima ontvangst , Schone kamer
ketelaJiXW
12 augustus 2019
8
Prettig verblijf, leuke kamer en een mooi terras aardig personeel en een lekker bitterballetje bij aankomst als je wat te drinken neemt tussen 17.00 en 18.00 We hebben genoten van het eten. Het enige minpuntje, dat er iets te weinig personeel was bij de receptie.


Beschikbare aankomstdagen


 
Copyright © 2019 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten