Nederland Utrecht Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
€ 25
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

In luxe overnachten bij van der Valk hotel Breukelen

Van der Valk Hotel Breukelen - Nederland

  • 1 x overnachting in een comfort kamer met airconditioning
  • Gratis gebruik van fitness

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,4 (300 reviews)
cvenve
22 augustus 2019
Goed hotel prima diner en ontbijt
Jpbrusselaars
21 augustus 2019
We hebben hier grandioos genoten, heerlijk verzorgd ontbijt, mooi en zeer schoon hotel. Daarnaast vriendelijke medewerkers. Kortom een aanrader!
Dokmen
20 augustus 2019
Prima pas verbouwd hotel. Jammer dat goed ontbijt niet (tijdig) werd bijgevuld !
crimson
20 augustus 2019
Een fijn hotel met prima voorzieningen.
Mariska Scheuierman
19 augustus 2019
In andere hotels van Van der Valk verbleven. Maar voor het eerst hier mogen vertoeven. Prachtig hotel. Dat voorop gesteld. Maar er zijn verbeterpunten. Waaronder de hygiëne. Wij hadden een deluxe kamer geboekt. Maar was niet proper. Dit gemeld. Ze zijn het meteen schoon komen maken dat wel. Ik zal niet vermelden wat ... Later op de dag vond ik nog meer puntjes die op De I mogen worden gezet. Qua hygiëne. Ik vind hygiëne nml een heel belangrijk iets in een hotel. Ik zal zelf nog persoonlijk een brief schrijven naar t Van Der Valk Hotel.