Nederland Gelderland Almen Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Waarde €   95,00
€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

De Gelderse Achterhoek wordt gekenmerkt door groen, rust en ruimte. Hotel Landgoed Ehzerwold is prachtig gelegen in de Berkelvallei, nabij het rustieke dorp Almen grenzend aan een mooi natuurgebied. Ook voor de actieve bezoeker is hier voldoende te beleven: de omgeving leent zich uitstekend voor heerlijke fiets- en wandeltochten.

  • Koffie of thee bij vertrek
  • Gratis WiFi en parkeren

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,2 (2718 reviews)
jhfekkXMs6
30 maart 2020
BOEKING GEANNULEERD
alexander kruis
26 maart 2020
Met medewerking van hotel verzet naar november.
fam.tenbosch
26 maart 2020
Wij zijn niet geweest vanwege het coronavirus. Het hotel was zeer coulant om onze boeking te verplaatsen naar een later tijdstip. Een pluim voor Ezherwold. We hopen dan weer te kunnen genieten.
Lyda1954
26 maart 2020
Het weekend is uitgesteld
hcmquaGWmB
24 maart 2020
Ivm corona ging ons bezoek aan het hotel niet door. Het hotel bood mij een vervangende reservering aan, die inmiddels is geregeld. Fantastische service ! vriendelijke groet, HCM QUant