Nederland Limburg - NL Venlo Bilderberg de Bovenste Molen
€ 75
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 4,14 p.p.p.n.   verblijfskosten

Een verwenweekend in Limburg

Bilderberg de Bovenste Molen - Nederland - Venlo
Bilderberg Hotel De Bovenste Molen biedt volop ontspanning en gezelligheid. Het luxe viersterrenhotel met wellnessfaciliteiten ligt in de groene bossen van Limburg op een steenworp afstand van levendig Venlo. Met de auto bent u zo in gezellige winkelsteden in Duitsland of in het Zuid-Limburgse heuvellandschap.

  • 1 x het Bilderberg ontbijt
  • Gebruik van binnenzwembad
  • Vrij gebruik van sauna

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 4,14 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

keppelas
aug 09, 2017
Geweldig hotel. Keurig onderhouden. Ontbijt fantastisch.... eten iets mindere weinig en niet erg warm. Voor verbetering vatbaar
gvuijk
apr 29, 2017
Mooie locatie, goed ontbijt
Heer
sep 18, 2016
Mooie omgeving,vriendelijk personeel, heerlijk ontbijt met streekproducten.
piet lia
sep 02, 2016
Ligging hotel heel mooi , jammer van de treinen de hoorbaar langs gaan. Veel op en af in restaurant (niet prettig voor minder valide) en wat oud bollig .
koenholzel
jan 09, 2014
Leuk hotel, mooi gelegen. Goed restaurant. Zwembad,sauna e.d. is keurig en personeel is zeer vriendelijk. Standaard kamer is van normaal formaat. Er waren echter 2 nadelen. -Wij zaten op de derde verdieping en de druk op de douche/bad leiding was dusdanig laag dat douchen eigenlijk niet mogelijk was. Het bad laten vollopen duurde ruim 3 kwartier -De bedden staan op wieltjes en zijn extreem licht en verschuiven dus heel erg makkelijk. Wanneer je dus iets tussen beide bedden in komt schuiven ze uit elkaar en lig je er zelf tussen. opmerking: er is wifi tegen betaling van 4 euro per 3 uur. Iets wat ik voor een hotel in deze prijsklasse erg vreemd vond. Al met al een leuk hotel, en bij gebrek aan beter maar telkens gedoucht bij de sauna.
slofquKqAt
nov 04, 2013
Mooi hotel, wel gedateerd. Ontbijt prima, kamers heel netjes. Groot minpunt dat er geen wifi in het hotel kosteloos wordt aangeboden en dat de ontvangst voor de mobiele telefoons minimaal is.
hamer1987
okt 23, 2013
Uitstekend hotel. Mooie ligging, heerlijke bedden en zeer vriendelijk personeel. Ik kom er zeker nog een s terug !!
balto55
okt 10, 2013
Het is heerlijk verblijven in dit hotel. Lekker rustig gelegen. Mooie kamer.heerlijk ontbijt gegeten.
Kartijn
aug 22, 2013
Fijn hotel mooie omgeving. Mooie kamers en goed ontbijt. Wij hebben ons er goed vermaakt . Als we weer een keer wat hebben in die buurt gaan we zeker weer naar dit hotel terug.
FunBieder
aug 07, 2013
Mooi Hotel. maar....: Geen airconditioning beschikbaar. Met warm weer moet het raam open en dan....: Kun je genieten van de afzuiging van de keuken en de regematig loeiend aanslaande koeling van de keuken. Verder een goed verblijf (waren er ook in koudere dagen waarbij het kamerraam dicht kon blijven)