Nederland Gelderland Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
  • Voucher 1 jaar geldig
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Waarde €   85,00
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
Jij hebt de veiling gewonnen! :-)
Geplaatste bod: €
Jammer
Iemand anders heeft gewonnen :-(
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 9
 Sluiten
Starten
 ::
Afgelopen
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Overnachten en ontdekken in het hart van de Veluwe

Hotel de Hoeve van Nunspeet - Nederland - Nunspeet
Biedgeschiedenis
 
 
U kunt alleen hele bedragen bieden
 
Dicht bij het centrum van het dorp bevindt zich Hotel de Hoeve van Nunspeet. Omringd door bossen vind je hier een oase van rust. Ontdek de prachtige natuur van de Veluwe per fiets of te voet… Liever iets cultureels? Dat kan ook! Maak een stadswandeling door historische en veelzijdige stadjes als Elburg, Hattem en Harderwijk. 
Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x een overnachting in een standaard kamer
  • Gratis WiFi
  • Gratis parkeren
  • Gratis toeristische informatie

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,50 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,7 (122 reviews)
WALTER VAN DER AA
01 april 2020
10,0
.wegens corona virus is met het hotel afgesproken het verblijf te verplaatsen naar augustus. zeer goede service van het hotel. daarom een aanrader in verband met service.
Puntje49pluseen
18 maart 2020
10,0
Ik heb zelf contact met het hotel gehad en het hotel is akkoord met annuleren.Telefonisch door hotel op maandagochtend 16 maart 2020 medegedeeld.TOCH geeft dit problemen bij HOTELKAMERVEILINGEN ..... Als het hotel jouw boeking annuleert ontvangen wij graag hiervan een schriftelijke bevestiging per e-mail via klantenservice@hotelkamerveiling.nl en kunnen wij jouw gemaakte boeking omzetten in een couponcode (tegoed) zodat je op een later moment een nieuwe veiling kunt winnen.
julia150
08 maart 2020
7,0
Allereerst ligt het hotel natuurlijk heel centraal om fietstochten te maken, dat is voor ons een pre. De kamer was schoon, de bedden en kussens sliepen heerlijk. De douche vond ik wel wat aan de kleine kant, en wat ik bij meerdere hotels ervaar er is geen mogelijkheid om je spullen neer te zetten, je eigen shampoo, gezichtsreiniger etc. ik vind dat enorm lastig en snap niet dat dat niet standaard aanwezig is. Ook waren er in de doucheruimte geen haken om iets op te hangen. Het personeel was heel vriendelijk. Ontbijt was goed en diner ook, niet overdreven maar gewoon goed. Verder hebben wij het erg fijn gehad. O ja zwembad is niet groot, maar we hebben daar toch wat gepoedeld en dat was fijn.
kbh29
26 februari 2020
8,0
Alles was naar wens
Mathijssen
24 februari 2020
8,0
Fijn hotel om te verblijven. Eenvoudige maar nette kamer ( standaardkamer) Met hotelkamerveiling een goede prijs-kwaliteit verhouding. Aan te bevelen!


Beschikbare aankomstdagen


 
Copyright © 2020 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten