Oostenrijk Tirol Brixen im Thale Ferienhaus am Brixenbachl
Ferienhaus am Brixenbachl Ferienhaus am Brixenbachl
€ 155
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,15 p.p.p.n.   verblijfskosten

6 dagen gastvrijheid in schitterend Tirol

Ferienhaus am Brixenbachl - Oostenrijk

Wintersportvakantie of actieve vakantie in een prachtige omgeving? Zowel in de winter als in de zomer is het geweldig vertoeven in het Tirolgebied! Combineer een prachtig gebied met een verblijf in het sfeervolle hotel Ferienhaus Am Brixenbachl en u bent gegarandeerd van een onvergetelijke vakantie.

Een 6-daags arrangement voor 2 personen

  • 5 x een overnachting in een standaardkamer
  • 5 x een ontbijtbuffet

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,6 (12 reviews)
annabella58
01 juli 2019
We werden gastvrij onthaald. Het appartement is ruim en de omgeving is mooi. Half pension is ons goed bevallen. Na een dagje in de bergen, kon je meteen aanvallen. Heerlijk gegeten! Aan aandacht geen gebrek en veel tips gekregen voor mooie uitstapjes.
Eddy65
18 maart 2019
Weer een prachtige tijd gehad bij Ton en Carolien. Heerlijk geskied, een super vakantie!
Martin Bakker2
16 maart 2019
Een aanrader! Gezellig, waar voor uw geld, lieve gastheer en vrouw. Wij komen terug, sterker nog hebben bijgeboekt. Ton en Caroline bedankt! En natuurlijk Inge en Amira. Liefs Mart en Anita
Martin Bakker2
06 maart 2019
In 1 woord geweldig, een aanrader!
jessygNuPn
17 september 2018
Ferienhof brix in thale is een echte aanrader. Mooie natuur in omtrek en ton en carolien zijn hele prettige mensen. Je voelt je gelijk thuis en niks is hun teveel als je iets vraagt. Wij komen vlg jaar zeker terug