Nederland Gelderland Wolfheze Fletcher Hotel-Restaurant Wolfheze groepsbon
Fletcher Hotel-Restaurant Wolfheze groepsbon Fletcher Hotel-Restaurant Wolfheze groepsbon
€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,15 p.p.p.n.   verblijfskosten

Rustig gelegen en nabij Nationaal Park De Hoge Veluwe

Fletcher Hotel-Restaurant Wolfheze groepsbon - Nederland - Wolfheze

Het 4-sterren Fletcher Hotel-Restaurant Wolfheze is rustig gelegen in de prachtige natuur met talloze bossen en uitgestrekte weides. Dichtbij Nationaal Park De Hoge Veluwe en op een steenworp afstand van de bruisende stad Arnhem. De ideale plek om heerlijk tot rust te komen of vanuit het hotel leuke activiteiten te ondernemen en culturele uitstapjes te maken. Kom heerlijk bij in ons binnenzwembad, de sauna of het solarium
1 x een overnachting in een Fletcher hotel (3 sterren)
Keuze uit 26 3-sterrenhotels in Nederland
Keuze uit 72 4-sterrenhotels in Nederland (toeslag € 5,- p.p.p.n.)
Gratis Wifi

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8 (12 reviews)
monkey1968
17 november 2018
Ik vond het allemaal wat oubollig aandoen. Donkerbruine kleur is niet 2018 Maar ... prima bed, goed ontbijt, aardige medewerksters Voor de prijs had ik “meer Bilderberg” verwacht
seth47
13 oktober 2018
Prima hotel in rustige omgeving. Beetje gedateerd, maar goede bedden. Aardig personeel, lekker gegeten. Het was voor oktober uitzonderlijk warm, misschien dat het hotel daarom binnen ook erg (te) warm was.
2222
05 oktober 2018
het is een prima hotel mooi kamer. vriendelijk personeel. ontbijt was goed. echter één min puntje wij hadden geboekt voor wellness sauna zwembad echter dit valt tegen
vogelh
17 maart 2018
Mooie omgeving, heerlijke maaltijd, goed verzorgd ontbijt met streekproducten en goede bedden.
tol1957
16 december 2017
Wat gedateerd hotel qua interieur en badkamer. Douchegordijn is niet meer van deze tijd in een 4 sterren hotel Kamers zijn voldoende ruim en voorzien van waterkoker. Bed is prima.