Nederland Gelderland Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
€ 8
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Overnachten en ontdekken in het hart van de Veluwe

Hotel de Hoeve van Nunspeet - Nederland - Nunspeet

Dicht bij het centrum van het dorp bevindt zich Hotel de Hoeve van Nunspeet. Omringd door bossen vind je hier een oase van rust. Ontdek de prachtige natuur van de Veluwe per fiets of te voet… Liever iets cultureels? Dat kan ook! Maak een stadswandeling door historische en veelzijdige stadjes als Elburg, Hattem en Harderwijk.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,4 (69 reviews)
Kato46
22 augustus 2019
prettig hotel, lekker in de natuur. Goed ontbijt en heeeeerlijke bedden!
Geertje Dekkers
15 augustus 2019
Netjes en goed hoge. Vriendelijk personeell Matrassen erg zacht
albertv
13 augustus 2019
Mooi hotel, prima kamers, goede service en vriendelijk personeel. Net buiten het dorp, in Nunspeet véél voorzieningen. Zwembad mag eigenlijk geen zwembad genoemd worden, heeft meer iets weg van een ligbad 😂
Mathijssen
13 augustus 2019
Een geweldig 3 daags verblijf gehad in De Hoeve van Nunspeet. Goede ontvangst, personeel. Wat kleine maar nette kamer! Goede uitvalsbasis voor leuke fietstochten in de omgeving. Leuk centrum van Nunspeet met diverse goede eetgelegenheden! Voor herhaling vatbaar!
R.J.A.
09 augustus 2019
Uitstekend!