Nederland Friesland Oudega Hotel Restaurant Ie-Sicht
Hotel Restaurant Ie-Sicht Hotel Restaurant Ie-Sicht
€ 27
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Unieke locatie direct aan het Friese water!

Hotel Restaurant Ie-Sicht - Nederland - Oudega

Op een unieke locatie direct aan het water van de Drachtster Ee en grenzend aan prachtige Friese natuurgebieden, vind je Hotel Restaurant Ie-Sicht. Dit gezellige hotel in het pittoreske dorpje Oudega biedt talloze mogelijkheden voor rustzoekers, natuurliefhebbers en watersporters.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,9 (894 reviews)
lisaluth9
21 juli 2019
Wij hebben 3 dagen/nachten in Hotel Ie-Sicht verbleven, kamer 21. Deze kamer was ruim, schoon en heerlijke bedden. Jammer dat er geen fohn was op de badkamer. Ontbijt en restaurant gedeelte ook geweldig, wij komen zeker nog een keer terug! Fam Luth
efvege
17 juli 2019
Fijn hotel, waar het goed toeven is. Mooie ruime kamers. Heerlijk ontbijt en prima restaurant, waar je tegen een alleszins redelijke prijs lekker kunt eten. Ligt aan een groot meer. Je kunt er bovendien heerlijk fietsen naar bijv. Leeuwarden of Drachten, maar ook naar de richting van Akkrum.
Laros
11 juli 2019
het was weer SUPER ,de kamer het ONTBIJT en vooral de omgeving veel gefietst wat is FRIESLAND mooi . Fam Laros
rojoco
11 juli 2019
Het hotel ligt op een prachtige locatie. Wij waren er voor de tweede keer. We kregen een mail om voor 27,50 per dag op te waarderen. Wij vonden dat nogal veel omdat wij er 3 dagen waren, en alleen in de kamer waren om te slapen. Dus nu zaten we in een hele oude kamer met een dakraam dat uitkijkt op platdak met een aantal schouwen. Een halve nacht bezig geweest met muggen vangen want met dicht raam slapen is voor mij geen optie. Een hele oude badkamer met een douchegordijn. Het is wel schoon, maar niet meer van deze tijd..... Personeel is vriendelijk, en het eten (diner en ontbijt) was er ook heel goed. De vorige keer zaten we aan de waterzijde, die kamer was perfect.
joheko
08 juli 2019
Prachtig gelegen. Prima service. Erg behulpzaam.