Nederland Gelderland Vierhouten Fletcher Hotel Restaurant De Mallejan groepsbon
Fletcher Hotel Restaurant De Mallejan groepsbon Fletcher Hotel Restaurant De Mallejan groepsbon
€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,15 p.p.p.n.   verblijfskosten

Verblijf in een voormalig authentiek landhuis

Fletcher Hotel Restaurant De Mallejan groepsbon - Nederland

Midden in het bos in Vierhouten staat een voormalig authentiek landhuis waarin Fletcher Hotel-Restaurant De Mallejan**** gevestigd is. Dit hotel op de Veluwe is één van de weinige hotels dat beschikt over eigen paardenstallen waar uw eigen paard dan ook van harte welkom is. De unieke ligging midden in de natuur leent zicht perfect voor prachtige fiets-,wandel- en paardrijroutes op de Veluwe. Waar wacht u nog op?
1 x een overnachting in een Fletcher hotel (3 sterren)
Keuze uit 26 3-sterrenhotels in Nederland
Keuze uit 72 4-sterrenhotels in Nederland (toeslag € 5,- p.p.p.n.)
Gratis Wifi

  • € 9,00 veilingkosten