Nederland Gelderland Apeldoorn Bilderberg Hotel De Keizerskroon
Bilderberg Hotel De Keizerskroon Bilderberg Hotel De Keizerskroon
€ 162
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,25 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 luxe dagen naast Paleis Het Loo

Bilderberg Hotel De Keizerskroon - Nederland - Apeldoorn

Bilderberg Hotel De Keizerskroon ligt naast Paleis Het Loo, op een prachtige locatie nabij Nationaal Park de Hoge Veluwe. In dit viersterrenhotel is het vorstelijk vertoeven en ultiem ontspannen in de sauna, het Turks stoombad of binnenzwembad. En na een korte wandeling in de natuurrijke omgeving staat u midden in het centrum van Apeldoorn.

  • 2 x een overnachting
  • 2 x het Bilderberg Ontbijt
  • Vrij gebruik van sauna en verwarmd binnenzwembad
  • Toegang tot het Turks stoombad
  • Toegang tot de fitnessruimte

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,4 (19 reviews)
lailabHJpc
21 januari 2018
Lekker rustig hotel, echt een plek om te ontspannen. Ontbijt vond ik wel mager. Mag wel met meer keuzes bij.
goodie
09 januari 2018
Dr keizerskroon is een mooi hitel op een prachtige locatie. De sfeer is er gied. Mooie kamer met prima bedden en goede badkamer. Wel slecgte ventilatie..het water droop aan de binnenkant langs de ramen na het douchen. Ook geen temperatuurregeling mogrlijk op de kamer helaas. In die zin wel wat gedateerd. De sauna was klein maar prima, het water in de douche bij de sauna liep niet goed weg. We hebben 2 e-bikes gehuurd waarvan de één 12 km lang geen ondersteuning heeft gegeven. Bij melding hiervan werd gezegd dat het doorgegeven zou worden...jammer dat er geen vergoeding tegenover stond...we hebben toch 25 euro per fiets betaald. Helaas nog geen kop koffie aangeboden gekregen ter compensatie. Kortom, mooi hotel, mooie plek maar prijs /kwaliteitverhouding wel een duur hotel.
rvdbanCEOl
14 december 2017
Bilderberg,Keizerskroon,Apeldoorn. Hartelijke ontvangst en prima in-/uitcheck-procedure.Goede kamer met balkon en koffie/thee kamerfaciliteit. Goede bedden etc. Kortom niet alleen de sfeer bij betreden van het hotel ,maar ook de kamer,de lounge,het restaurant en de lounge doen goed aan. Wij voelden ons er direct thuis,mede door het vriendelijke en alerte personeel. Dat was ook zo in het restaurant en de volgende morgen bij het ontbijtbuffet. Absoluut voor herhaling vatbaar!
okop
04 november 2017
Prima, precies wat goed is. Fijne kamer, goed meedenkend personeel, excellent ontbijt.
els2007
24 oktober 2017
Prima kamer en hotel. Recent mooi en goed gerenoveerd. Vriendelijk personeel. Goede bedden. Temperatuur kamer alleen te hoog ondanks open Balkondeur eind oktober.