Hotel Hesborner Kuckuck Hotel Hesborner Kuckuck
€ 99
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,20 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen natuur en ontspanning in Sauerland

Hotel Hesborner Kuckuck - Duitsland - Hallenberg

Nederlands Familiehotel Hesborner Kuckuck is dé plek waar u kunt genieten van een korte vakantie. Hallenberg is omgeven door prachtige natuur en is in de wintermaanden een sneeuwzeker gebied. Na een actieve dag in het heuvelachtige landschap met schitterende vergezichten kunt u heerlijk ontspannen in het wellness center van dit viersterrenhotel.

  • 2 x een overnachting in een standaard kamer
  • 2 x een heerlijk ontbijtbuffet
  • Inclusief gebruik van zwembad
  • Inclusief gebruik van Wellness met diverse sauna's en stoombad
  • Inclusief gebruik van tennis en midget golfbaan

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,20 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,1 (359 reviews)
Aquasmile
06 augustus 2019
Wij hebben deze veiling vanaf een begin bedrag gekozen, zonder verdere veiling. Wij kregen een klein hokje. Had iets meer verwacht, zeker omdat wij relatief veel betaald hebben. Het ontvangst was heel prettig en enthousiast. De kamer viel dus tegen, met 2 m/v in de badkamer is lastig. Op het terras was geen doen, enorm veel vliegen en ander ongedierte. Dus snel terug naar de kamer. Met kaartje nekkramp naar de TV gekeken en de stoelen zitten niet erg lekker. Bed is redelijk goed. Diner is aardig, voor het geld zeker geen hoogtepunt. Ik vind het een beetje een gaarkeuken en dat voor veel geld. De dame in de bediening is heel vriendelijk en attent. Het ontbijt is niet super, broodjes zijn niet vers. Je moet een lijst invullen als je weet eten. Je kunt dus blijkbaar niet 's-avonds gewoon aanschuiven. En dat in 2019! Vanwege de afgelegen ligging besluiten wij het formulier in te leveren. Een zeer onaardige dame neemt het in. Ik maak nog een opmerking dat dit de laatste keer is dat wij hier komen en zeer klantonvriendelijk antwoord zij dat we hier niet hoeven te eten! Tja, van je klanten moet het toch hebben. De volgende ochtend bij het uitchecken geen enkel vriendelijk woord van deze dame! Nee voor dit geld, service, kwaliteit, prijs echt NOOIT MEER! Ook heel slecht van hotelkamerveiling! Van je familie moet je het hebben
Anje 66
25 juli 2019
Schoon en net Nederlands hotel
raymundo
05 oktober 2018
goede ontvangst en ontbijt goede parking en rustig zuiver
wvansteenbergen
01 augustus 2018
Prima hotel, vriendelijk personeel. Kamer een beetje klein. Goed ontbijt en diner. Hopelijk airco in de toekomst.
Omi Eef
28 juli 2018
Keurig net hotel. Wat onpersoonlijk.Kleine Kamer en idem douche. Gemoderniseerd en schoon. Balkon met 2 stoelen zonder tafel,wél met asbak aan de muur. We hadden om een rustige ,niet rokers kamer op de b.g. gevraagd. We zaten op 2 hoog ,tussen 2 balkons met rokers en beneden was het terras -met rokers én drinkers- tot 00.00 uur druk bezet. Gezellig voor hen,wat minder voor ons,als je pas na half 1 kunt gaan slapen. Ontbijt was zeer uitgebreid met elke dag een A4 tje met het diner voor die dag,weersvoorspelling,puzzel,mopje en tips voor uitstapjes.