Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
€ 43
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

  • 1 x overnachting in Cosy hotelkamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,8 (302 reviews)
H.J. van 't Woeste Woud
23 juli 2019
Heel groot complex, voormalig christelijk conferentieoord. Toen wij er waren was er slechts één kok in dienst. Dat is natuurlijk vragen om moeilijkheden... 's Ochtends uitchecken duurde meer dan 'n half uur !!!
A.A. Groenendijk
22 juli 2019
De ligging is perfect heerlijk rustig. Kamers zijn helaas erg klein en gedateerd, bed lijkt doorgelegen, kuilvorming, badkamer is afthans en ouderwets. Het eten is een goedmaker, doen alles om dat goed te laten verlopen, speciale wensen werden in mijn geval goed uitgevoerd. Het lopend ontbijt was uitgebreid maar helaas erg weinig hartig broodbeleg. 2 soorten kaas en 2 soort ham meer niet.
Verzamelaar
22 juli 2019
Fijn hotel. Prachtige omgeving. Badkamer is gedateerd.
Johan49
21 juli 2019
Prima hotel, de kamers zijn erg compleet. Schitterende uitvalsbasis voor fietsen. Erg vriendelijk personeel 👍🏽
hout1
20 juli 2019
zijn al zeker een keer of 6 in mennorode geweest. Waren altijd zeer tevreden. De laatste 2 keer hadden we een erg kleine kamer . vieze vloerbedekking. de douche kon niet kouder gezet worden. de afstandsbediening deed het niet. De overgordijnen waren erg dun en lieten veel licht door. Vooral het knipperende licht dat vlak bij onze kamer buiten zat. Erg jammer. een medewerker gaf aan dat we een kleine kamer kregen omdat we via de veiling hadden geboekt. dit was al die keren ervoor niet zo.