Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
€ 43
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

Hotel Mennorode is een rustig, comfortabel en duurzaam hotel, prachtig gelegen op de Veluwe. In de buurt van het hotel is veel te beleven. Zo maak je de mooiste fietstochten en boswandelingen of breng je een bezoek aan Paleis het Loo. Ook kun je lekker een dagje naar bijvoorbeeld het Dolfinarium, de Apenheul, wellnessresort de Zwaluwhoeve of pretpark Walibi Holland.

  • 1 x overnachting in Cosy hotelkamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,7 (328 reviews)
herma57
21 augustus 2019
Met kleinzoon van 4 jaar een prima verblijf gehad in de familie-kamer. Kamer was groot genoeg,schoon en bedden goed, de badkamer wat gedateerd en helaas geen bad, maar voldeed. Ontbijt was goed, ruim voldoende. Kleinzoon blij met "knuffel-verrassing", heel attent. Helaas geen fietsen mee, maar we zagen veel mogelijkheden/mooie routes, dus we komen gewoon nog eens terug!
DemarckeM
17 augustus 2019
Prachtige ligging, goed ontbijt. Heerlijk diner. Veel aandacht voor het milieu. Enige minpunt: het raam kan niet veel open, waardoor ik het te warm had.
DemarckeM
17 augustus 2019
Even goed verblijf als altijd. Ik blijf terugkomen.
Pieter Ginjaar
15 augustus 2019
Leuk 9
anja.bCKh7
15 augustus 2019