Nederland Gelderland Almen Hotel Landgoed Ehzerwold
  • Inclusief ontbijt
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 29
 Sluiten
Starten
 ::
Afgelopen
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

Vertrouwde locatie in de Gelderse Achterhoek

Hotel Landgoed Ehzerwold - Nederland - Almen
Biedgeschiedenis
 
 
U kunt alleen hele bedragen bieden
 

De Gelderse Achterhoek wordt gekenmerkt door groen, rust en ruimte. Hotel Landgoed Ehzerwold is prachtig gelegen in de Berkelvallei, nabij het rustieke dorp Almen grenzend aan een mooi natuurgebied. Ook voor de actieve bezoeker is hier voldoende te beleven: de omgeving leent zich uitstekend voor heerlijke fiets- en wandeltochten.


Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x een overnachting in een standaard tweepersoonskamer
  • 1 x een heerlijk ontbijtbuffet
  • Toeristische informatie over de omgeving
  • Koffie of thee bij vertrek
  • Gratis Wifi en parkeren

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,75 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,2 (2311 reviews)
mei76
26 juni 2019
7
Wij hadden prachtig weer en dan is het genieten aan de vijver. Maar die kan wel een grote opruimbeurt verdragen. Nu en dan kwam er zelfs een onfris geurtje uit gewaaid. Het ontbijt is zeer gezellig op terras, spijtig dat avondeten maar van 6 tot 8 is. De kamers zijn ruim en netjes, eveneens de badkamer. Was niet onze eerste keer en zeker niet onze laatste.
Vlier
26 juni 2019
8
We komen hier wel vaker en voelen er ons er volledig thuis.Ontzettend leuk en klantvriendelijk personeel . Het dinerbuffet is altijd prima:voor elk wat wils..We zullen hier dus wel vaker komen,ook omdat de omgeving mooi is.
jeurissen50
26 juni 2019
7
Een tiental keren zijn we bij dit hotel geweest. Altijd met volle tevredenheid. Echter nu vonden we toch een aantal zaken mindet prettig. Douche zat onder schimmel. Kamer was niet schoongemaakt en het eten liet erg lang op zich wachten. Heel jammer want het is een mooie lokatie. Even op zoek naar andere lokatie.
Hans52
25 juni 2019
8
Wij hadden een prima kamer (ideaal voor mindervaliden). De bittergarnituur de Luxe was heerlijk. Door een enorme drukte bij het buffetrestaurant was er na 18 uur bij het benedenterras helaas geen bediening. Wi-fi was, ondanks de goede bedoelingen, nog niet optimaal en mocht er wi-fi zijn dan moest er steeds opnieuw verbinding worden gemaakt. Al met een heerlijk verblijf voor ons geweest. Aanrader
gpjb
25 juni 2019
9
Mooi hotel met zeer mooie ligging Vriendelijk personeel Zeker de mooite waard om nog eens terug te gaan


Beschikbare aankomstdagen


 
Copyright © 2019 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten