Hotel Den Helder Hotel Den Helder
€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

  • Gratis draadloos internet openbare ruimtes

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 6,9 (595 reviews)
theabo3sGh
26 juni 2019
Deze veiling is ivm ziekenhuis verblijf, geannuleerd.
teunis 200
25 juni 2019
Een ruime kamer met zitje een gedateerde badkamer maar superschoon een kamerbreed balcon en een uitgebreid ontbijtbuffet wij komen hier al vele jaren een drietal dagen en zullen dit zeker blijven doen.Strand en mooie fietsroutes en een tochtje naar Texel maken ons verblijf compleet.
claudd76
25 juni 2019
Prima hotel. Ruime kamer, goed bed. De douche was alleen niet handig, douche gordijn vindt ik persoonlijk in een hotel niet hygiënisch en de douche stroomde in een mum van tijd over en daardoor was alles drijfnat. Ontbijt was genoeg keuze! Personeel vriendelijk.
coolman1958
23 juni 2019
Hotel erg gedateerd, matige entourage, onderhoud in zijn geheel noodzakelijk, zoals in badkamer, balkon en ventilatie. Bedden en onbijt goed. Personeel mag iets vriendelijker zijn.
josbri9JdE
20 juni 2019
Was goed.